Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koniec PZPN ??


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem czy się boją :mysli: według mnie Euro 2012 trochę ich wstrzymuje. Niby Kręcina ma się podać do dymisji. Więc jednej zapijaczonej mordy mniej. Oby tylko nie mówili jaką dostanie odprawę bo mnie krew zaleje :wallbash:

Ciekaw jestem czy faktycznie mają więcej filmików i opublikują je dzisiaj. Szkoda, że oprócz Laty inni działacze też są skorumpowani i dopóki taki beton będzie się trzymał razem to jeden drugiemu tyłka obrabiać nie będzie. Lato jest tak mega pozbawiony honoru i szacunku, że nie robi sobie NIC z krytyki. Dla niego to wieś tańczy i śpiewa, hulaj dusza diabła nie ma.

Ale po Euro to mam nadzieję, że zrobią porządek z PZPNem i będziemy mogli zaśpiewać "j...ć UEFĘ i FIFĘ i ich groźby" !! wolę aby nas zawiesili na 2 lata niż przez dłuższy czas patrzeć jak Ci złodzieje w PZPNie okradają naszą piłkę.

Miałem na myśli,że w PZPN-ie się go boją :)

Mieli już nie raz okazję go odwołać i kończyło się zawsze tak samo

5 przeciw,200 za pozostaniem..... :facepalm:

Bo nie ma drugiego naiwnego frajera, który w srakę weźmie za to całe bagno... :wallbash: Dlatego taki słup siedzi na stanowisku jeszcze, bo jeszcze jest czas się nachapać :kwasny:

Mam nadzieję, że roz....ą cały PZZPN i zrobią całkiem nową instytucję - nową pod względem urzędujących w niej ludzi. Pewnie teraz i tak większość umoczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie Kręcina to wiadomo czego możemy się spodziewać.. Krętactwa i złodziejstwa będzie ciąg dalszy. Ja jestem jakoś za Koseckim i mam nadzieje, że wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on ma floty nie brać wcale od PZPNU tak? Bo jakis czas temu tak mi sie o uszy obiło, chyba na Orange Sport w jakimś programie.. Gadał, ze ma tyle kasy od sponsorów, że nie ma sensu ciągnąc jeszcze kasy z kieszeni związku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on ma floty nie brać wcale od PZPNU tak? Bo jakis czas temu tak mi sie o uszy obiło, chyba na Orange Sport w jakimś programie.. Gadał, ze ma tyle kasy od sponsorów, że nie ma sensu ciągnąc jeszcze kasy z kieszeni związku

Swietna interpretacja. Niby sens ten sam.... lecz mowil o czynie spolecznym

"Dla mnie bycie prezesem to misja, a nie skok na kasę. Pieniądze to ja zarabiam gdzie indziej. Owszem, wydam może dwa razy więcej niż Lato na różne projekty, ale do mojej kieszeni nic nie trafi - mówi wielokrotny reprezentant Polski."

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...