Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koniec PZPN ??


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

oby

Mam ku*** mac taka nadzieje. Ile mozna dawac sie dymac tym lesnym dziadkom.

:good: oby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego wyjdzie. :naughty: Jak widać tylko 6 osób podpisało się pod wnioskiem o odwołanie... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam mówię, że g.wno z tego będzie. Niestety :thumbdown:

obawiam się tego

dalej bezczelny

http://www.tvn24.pl/-1,1725641,0,1,lato-jak-ktos-cos-ma--to-od-tego-jest-prokurator,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeł ma wrócić, ale na środek... nie na pierś... :gwizdanie:.

Lato i Kręcina do wyje_ania. Zresztą rozwiązać cały PZPN.

Lato się trzyma mocno stołka prezesa, ale mam nadzieje, że lada moment go puści... Takie kabarety odpierdzielają, że brak słów. Im tylko chodzi żeby w kieszeniach mieli jak najwięcej PLNów..., a nie o dobro Polskiej Piłki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeł ma wrócić, ale na środek... nie na pierś... :gwizdanie:.

Lato i Kręcina do wyje_ania. Zresztą rozwiązać cały PZPN.

Lato się trzyma mocno stołka prezesa, ale mam nadzieje, że lada moment go puści... Takie kabarety odpierdzielają, że brak słów. Im tylko chodzi żeby w kieszeniach mieli jak najwięcej PLNów..., a nie o dobro Polskiej Piłki...

Trudno się z Tobą nie zgodzić. Niestety. :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"to jest złodziej, on chce 3 bańki, a tobie chce dać jedną" :wallbash:

nosz kur*a, jakby tutaj chodziło o sprawę polityczną - to już dawno by Grzesia z kolegami wyzamykali

W rozmowie chodzi pewnie o przetarg na budowe nowej siedziby PZPN - po takiej akcji powinni siedzibe PZPN przenieść tu - http://www.sw.gov.pl/pl/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-warszawa/zaklad-karny-siedlce/index.html

Z drugiej strony takie mamy realia - druga Ukraina :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato jest zarozumiały do bólu,brak jakiegokolwiek szacunku do wszystkich i wszystkiego.

Najlepsza była wczorajsza jego wypowiedź ws Orła,że nikt na razie nie zostanie ukarany.

No to ja się pytam kto stoi na czele tego burdelu i kto powinien ponieść konsekwencje...

Wg mnie do ME nic się nie zmieni-boją się go i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy się boją :mysli: według mnie Euro 2012 trochę ich wstrzymuje. Niby Kręcina ma się podać do dymisji. Więc jednej zapijaczonej mordy mniej. Oby tylko nie mówili jaką dostanie odprawę bo mnie krew zaleje :wallbash:

Ciekaw jestem czy faktycznie mają więcej filmików i opublikują je dzisiaj. Szkoda, że oprócz Laty inni działacze też są skorumpowani i dopóki taki beton będzie się trzymał razem to jeden drugiemu tyłka obrabiać nie będzie. Lato jest tak mega pozbawiony honoru i szacunku, że nie robi sobie NIC z krytyki. Dla niego to wieś tańczy i śpiewa, hulaj dusza diabła nie ma.

Ale po Euro to mam nadzieję, że zrobią porządek z PZPNem i będziemy mogli zaśpiewać "j...ć UEFĘ i FIFĘ i ich groźby" !! wolę aby nas zawiesili na 2 lata niż przez dłuższy czas patrzeć jak Ci złodzieje w PZPNie okradają naszą piłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, wywalić ten cały beton i zastąpić ich ... hmmm... co my tu mamy ?

Jednego z Cracovi, drugiego z Zawiszy a trzeciego z Hutnika ! Tylko, który z nich na skarbnika ? :polew: :polew: :polew:

No i jak się "rozejdzie" po świecie jakie bryki stoją pod związkiem to sponsor strategiczny gwarantowany !!!

Tak serio to powinni rozgonić tych leśnych dziadków tak ok. kwietnia-maja aby wyższe władze piłkarskie nie mogły "powiesić" reprezentacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZPN jest jak MON - NIEREFORMOWALNY . Nic z nimi do euro nie zrobią, a po euro powinni ich wszystkich zamknąć. Na to co oni robią nie ma słów, mało tego są do tego perfidni w 100% i nawet nie wiecie jak będę cieszył się jak im się noga powinie i pójdą za kraty, bo to jest jedyna szansa żeby ich ściągnąć ze stołka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quede kiedyś miałem o Lacie dobre zdanie - teraz tak mu kasa do banki uderzyła ze hey.

Stal się bezczelny bardziej niż Listkiewicz mam nadzieje ze jak dostanie wyrok to długi i bez zawiasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzają nową panią minister, na co mogą sobie pozwolić... przed EURO i tak żadnej zmiany nie będzie. Dogadają się, że do mistrzostw sprawa ucichnie, a po podadzą się do dymisji... a później będzie że 'statutowo czy tam prawnie nie można tego zrobić'...

Już to kiedyś grali...wysyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy się boją :mysli: według mnie Euro 2012 trochę ich wstrzymuje. Niby Kręcina ma się podać do dymisji. Więc jednej zapijaczonej mordy mniej. Oby tylko nie mówili jaką dostanie odprawę bo mnie krew zaleje :wallbash:

Ciekaw jestem czy faktycznie mają więcej filmików i opublikują je dzisiaj. Szkoda, że oprócz Laty inni działacze też są skorumpowani i dopóki taki beton będzie się trzymał razem to jeden drugiemu tyłka obrabiać nie będzie. Lato jest tak mega pozbawiony honoru i szacunku, że nie robi sobie NIC z krytyki. Dla niego to wieś tańczy i śpiewa, hulaj dusza diabła nie ma.

Ale po Euro to mam nadzieję, że zrobią porządek z PZPNem i będziemy mogli zaśpiewać "j...ć UEFĘ i FIFĘ i ich groźby" !! wolę aby nas zawiesili na 2 lata niż przez dłuższy czas patrzeć jak Ci złodzieje w PZPNie okradają naszą piłkę.

Miałem na myśli,że w PZPN-ie się go boją :)

Mieli już nie raz okazję go odwołać i kończyło się zawsze tak samo

5 przeciw,200 za pozostaniem..... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...