Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kluczyk B5


maron_d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :wink4: !

Z racji braku odzewu w starym wątku o kluczykach, pozwoliłem sobie otworzyć nowy, mam nadzieję, że teraz mi ktoś pomoże :gwizdanie:

Otóż mam problem z centralem. Audika moja wyszła z fabryki z ori centralem na kluczyk, pierwszy właściciel dołożył niefabryczny pilot co by się nie męczyć z otwieraniem kluczem i wszystko byłoby okej, gdyby nie fakt, że coś nagle przestało działać. Pytanie moje jest takie czy jest możliwość, i jeżeli jest to jak "dołożyć" ori scyzoryk do mojego auta? Szukałem po forum i nic nie znalazłem poza ogólnikowymi pytaniami czy podejdzie dany kluczyk czy też nie, chyba że źle szukam :wallbash:

Mam nadzieję, że mnie za ten "wybryk" nie zlinczujecie i w końcu ktoś mi pomoże :)

Dziękuję z góry i pozdrawiam :hi:

P.S. Chciałem dodać, iż ori pompkę od centrala mam w bagażniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego możesz kupić sterownik np. http://allegro.onet.pl/sterownik-centralnego-zamka-audi-logo-i1949003194.html później potrzebny będzie transpnder no chyba ze przełozysz sobie ze swojego kluczyka i na razie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy kluczyk da się zakodować tak, żeby np. działał w Twoim aucie. Musisz się dowiedzieć u kogoś kto się tym zajmuje, czy np. jakbyś kupił dany kluczyk, etc, to czy będzie możliwość takiego myku :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...