Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LG 47LW650 vs SAMSUNG UE46D6500


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że chcesz LCD a dałeś linki do LEDów :)

Jeżeli w tych pieniądzach szukasz leda to lepiej już kupić takiej samej półki ale 3D :)

W tej chwili bez zastanowienia brał bym LED niż LCD, mniej prądu bierze a co najważniejsze nie grzeje się tak jak LCD.

http://allegro.pl/samsung-ue40d8000-3d-2-pary-okularow-pomorskie-i1954566298.html

za***iście on wygląda testowałem go kilka dni, miał kilka mankamentów ale to już w każdym telewizorze się znajdą minusy i plusy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że chcesz LCD a dałeś linki do LEDów :)

przecież led to nie jest żadna nowa technologia tylko lcd :decayed:

plazma a i owszem to coś innego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież led to nie jest żadna nowa technologia tylko lcd :decayed:

Hyhyhy :decayed:

Ale ma zalety w porównaniu do LCD :decayed:

Tak jak Żółwik pisze w tych rozmiarach zastanowił bym się nad plazmą również :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że chociaż samsung poprawił wpadkę i to poważną odnośnie full HD 3D :naughty:

LG też nie ma Full HD 3D.

Wybierz Samsunga, nie będziesz żałował, ja mam ten model w 40". Chyba, że zależy Ci na Full HD 3D to pozostaje seria D7000 lub D8000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć ten LG ma dodatkowe LED PLUS czyli więcej podświetlenia

Samnsung dał trochę d.... z oszukując klientów mówiac, że ma full HD 3D

rozmawiałem z paroma osobami to powiedzieli, ze matryce w Samsungu to loteria raz dają swoje a raz jakieś chińskie

ogólnie dwa modele dobre

nie zalęży mi na full HD 3D ale jak porównałem te dwa modele na zwykłym sygnale to LG bije na łeb tego samsunga[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 18:23_________________________________________________http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/72554-ue40d6500-tragiczny-obraz-zle-3d-rozczarowanie-10.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy LG wypuściło FULL HD 3D ale nie dawno testowałem u siebie przez 5 dni ten model http://www.topmarket.pl/telewizor-3d-lg-42-lw-4500-p49172.html

i ogólnie 3D miał za***iste ale co zauważyłem nie było to 1920 x 1080 tylko taka rozdziałka jak HD Ready co było widać niższą rozdzielczość np w takim Avatarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung ma wystarczające podświetlenie :decayed:. Może i trochę naciągnął klientów z tym full hd 3d, bo ma w trybie 3D tylko połowę rozdzielczości HD ale mi to nie przeszkadza, jak go kupowałem to wiedziałem o tym. LG zresztą też ma tylko pół HD w trybie 3D.

Samsung na ustawieniach fabrycznych ma słaby obraz. Wymagał odpowiedniego ustawienia parametrów koloru, ale teraz obraz jest super. Zaletą jest też płynność obrazu. Porównując w sklepie to tylko Panasonic DT35 miał porównywalną płynność obrazu.

Matrycę najlepiej sprawdzić w sklepie, ja mam matrycę samsunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...