Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Ogrzewanie tylniej szyby a falowanie obrotów ?


Jay_Man

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Koledzy mam taki problem stoję na światłach włączam ogrzewanie tylnej szyby i obroty delikatnie spadają ale po sekundzie wracają do normy. Ruszam jadę sobie dalej dojerzdzając do kolejnych świateł,przed samym zatrzymaniem wyrzucam na luz i tu sie zaczyna, obroty szaleją spadają do 500 i wędrują na 1500 i tak 5 lub 6 razy i wszystko się normuje. Jazda do kolejnych świateł i przed zatrzymaniem to samo, nie mówiąc już o jeździe w korku KOSZMAR. Dodam że mam sporadyczne wahnięcia obrotów (jak nie mam włączonego ogrzewania szyby) ale jak napisałem wyżej cyrk zaczyna się jak owo ogrzewanie jest włączone. VAG com nie pokazuje żadnych błędów związanych z ogrzewaniem, klimą czy czymś podobnym. Jeśli ktoś miał już coś takiego to proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link który podałeś czytałem ale wyjaśnij mi "napiecie lądowania bo możliwe jest ze masz uszkodzony regulator napięcia" bo nie bardzo rozumiem chyba chodziło o "napięcie ładowania"??? Jeśli tak to powiedz proszę jak się za to zabrać i gdzie szukać regulatora napięcia, będę wdzięczny. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne masz brudna przepustnice, trzeba ją wyczyścić i zadoptować ja tak miałem u siebie poszukaj na forum o adaptacji przepustnicy

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...