Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Siedzenie kierowcy zbyt daleko do pedałów ;(


Marks2004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem otóż planuję sobie już powrót z imprezy na przyszły tydzień i chciałem podszkolić moją dziewczynę jak ma mnie z niej odebrać ale do rzeczy auto a4 cabrio chciałem żeby się dzisiaj przejechała i nie dostaje do pedałów nawet przy max przysunięciu fotela co się okazuję fotel ten musiał poprzedni właściciel przekręcić trochę do tyłu bo ten od pasażera idzie bardzo mocno do przodu ok 10cm dalej niż kierowcy .... czy po prostu tak w audi jest że kierowcy nie przesuwa się tak mocno do przodu ? (są elektryczne) patrzyłem na szyny i wydaj się że raczej po obu stronach jest tak samo ale jeszcze jutro w dzień to pooglądam , macie jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie pozostaje Ci nic innego..

147b.jpg

:decayed:

wolałbym chyba iść z Gdańska do Zakopca pieszo niz miała by mnie wieśc kobieta, mało doświadczona, w moim samochodzi i jeszcze w takich butach :polew:

To zestawienie to jak Armagedon :shocked::przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do umiejętności jazdy to był żart :wink4:

Wydaje mi sie że w ogóle przednie siedzenie kierowcy inaczej jest ustawione niz pasażera choćby przez to że kierowca ma jeszcze przed sobą kierownicę ;) Wydaje mi sie że u mnie tak w B5 jest a co do B6 trzeba by poprosić kogoś o sprawdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba fotele powinny na takie same odległości przesuwać się, coś jest z nim nie tak, może faktycznie coś blokuje, albo jakieś suche szyny (jeśli w elektrycznym sterowaniu jest tak jak w manualnym) i silnik nie daje rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...