Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Autko to A4 B7, grudzień 2007 przebieg 208 tys.

Brak błędów na VAG-u.

Spalanie chwilowe 0.8 l/h.

Panowie jest prośba o analizę logów z mojego autka , czy coś z tego złego wynika ??? Z tego co się zdążyłem zorinetować to nie jest źle ale jestem początkujący w tej grupie więc proszę o analizę i ewentualne sugestie.

Autko jeździ normalnie jedyne co mnie nieco martwi to spalanie ... po mieście bez deptania to około 8.5 -9 litrów , na trasie auto załadowane i z cieższą nogą nieco w zakresie 130-170 około 7 litrów - średnie spalanie w granicach 8,5 litra... myślałem , że będzie lepiej.... :) druga rzecz to nieco szarpie na luzie , ale z tego co się zdążyłem zorientować to te typy tak mają....Przy 202 robiona uszczelka pod głowicą, rozrząd i niedawno wymieniony czujniczek różnicy spalin.

Kolega posiada 1.9 AVF i spalania nie ma co porównywać bo przepaść na korzyść jego auta, czy z tym ewentualnie się da coś zrobic czy potraktować , że tak ma być ;) ??

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz.galazka_64148.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz.galazka_64153.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz.galazka_64149.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz.galazka_64150.html

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz.galazka_64151.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz.galazka_64152.html

Basic settings

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz.galazka_64154.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mateusz.galazka_64155.html

Z góry dziękuje za ewentualne sugestie

Mateusz

Opublikowano

termostat lezy

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Dziękuje za odpowiedź.

Czyli to że nagrzewa sie normalnie nie ma żadnego znaczenia ??? 90 stopni osiąga w dość krótkim czasie ??

Po czym to można wywnioskować ??

Mateusz

Opublikowano

Można to zobaczyć w logu statycznym w grupie 001 na 4 pozycji i w grupie 007 . Powinno być powyżej 85 C

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Czyli rozumię , że dawkowanie paliwa było większe bo temp była cały czas hmm... nie do końca prawdziwa ??

Czy mam kupić jakiejś konkretnej firmy termostat czy nie ma to znaczenia ??

Dziękuje

Mateusz

Opublikowano

ja powiem tyle, że BPW niestety nie jest takie oszczędne jak AVF

Opublikowano
  • Autor

Witam,

A jakie kolega ma spalanie ?

U mnie poniżej 7 nigdy nie zeszło :(

Mateusz

Opublikowano

ja robie krótkie odcinki i ostatnio jak wyzerowałem i emerycko jeżdżąc na FIS2 jest 7,7 ale jutro pewnie urośnie

dodam, że moje autko jest po usunięciu DPF i chipie

Opublikowano
  • Autor

No to u mnie na takich krótkich odcinkach 8,5-9 więc może wymiana termostatu nieco to zmniejszy :)

Dzięki za info :)

Moje bez i troszkę w porównaniu do Leosia 1.9 mnie to dziwiło ,że aż taki skok :)

Opublikowano

raczej dużo nie zmiejszy :gwizdanie:

mój stary AWX 5 bieg po chipie nigdy nie pokazał na FIS 2 więcej niż 7,9 (jazda mieszana, upalanko i spokojna)

Opublikowano
  • Autor

Ale wszystko będzie sprawne a to ważne :) najważniejsze ! :naughty:

:good:

Pytanie tylko czy oryginał czy można coś sensownego w zamian ?

Co koledzy radzicie ?

Mateusz[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 20:57_________________________________________________Dzięki Spanky, po wymianie termostatu gra muzyka :)

Pozdrawiam

Mateusz

Opublikowano

U mnie w BPW jazda miasto 7,8l na 100kim

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.