Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SYMPHONY II VS RNS-E


Marks2004

Rekomendowane odpowiedzi

no i jak tam ? Radio zamontowane ? Ja zamierzam zmienic z concert II 1 din na concerta III 2 din ale nie spodziewam sie ze bedzie lepiej grało ale chyba nie gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zamontowane udzielam się raczej wątku o stacji multimedialnej AVH ;) ogólnie jestem zadowolony zmieniła się jakość grania bo pioneer ma dużo ustawień po prostu więcej mogę wyciągnąć z tych głośników zastanawiam się jeszcze nad ich zmianą ale na razie jest bdb .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zamontowane udzielam się raczej wątku o stacji multimedialnej AVH ;) ogólnie jestem zadowolony zmieniła się jakość grania bo pioneer ma dużo ustawień po prostu więcej mogę wyciągnąć z tych głośników zastanawiam się jeszcze nad ich zmianą ale na razie jest bdb .

ale tylne grały od razu po podlaczeniu w/w kostki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałem kupić jeszcze adapter za 15zł tylko tu zaznaczam nie mam bosa ! do bose adapter kosztuję ok 50zł no i po podłączeniu w kostki radio nie będzie działać trzeba przerobić instalacje doprowadzić plusa z kluczyka bo a4b6 nie ma stałego plusa w kostce tak jak to było w b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałem kupić jeszcze adapter za 15zł tylko tu zaznaczam nie mam bosa ! do bose adapter kosztuję ok 50zł no i po podłączeniu w kostki radio nie będzie działać trzeba przerobić instalacje doprowadzić plusa z kluczyka bo a4b6 nie ma stałego plusa w kostce tak jak to było w b5

tak myslalem wlasnie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiuu pomagał mi telefonicznie i z jego fotorelacji zrobiłem to sam podciągnąłem + ze stacyjki zdjęcia ma w temacie mozolne dłubanie mojego Avanta ;) oraz kostkę i adapter kupiłem u niego .

gratki dobra robota :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...