Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SYMPHONY II VS RNS-E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem i nie wiem czy tak jest w każdym Symphony 2 ustawiam radio na max a ono gra głośno ale bez przesady no i głośniki mają jakby spory zapas bo nie charczą a bas itp wszystko na max czy to się jeszcze gdzieś ustawia żeby było głośniej ? jeżeli nic się nie da zrobić to będę chciał wstawić navigacje RNS-E i tu pytanie czy w rns-e będzie taka sama moc wyjściowa ? bo nie chce wydać 1500zł a będzie grało bez różnicy ... czekam na jakieś info oraz co potrzebuję by podłączyć navi rns-e radio + antena do navi i zmienić kostkę na http://allegro.pl/plugplay-adapter-do-montazu-audi-rns-e-f-v-i1951339282.html i czy coś jeszcze czy tylko to ? muszę coś programować w VAG-u ? kierownice mam zwykłą bez sterowania . [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 21:40_________________________________________________Oraz czy RNS-E będzie odtwarzał teledyski w czasie jazdy i czy będzie przełączał na następny czy trzeba włączać każdy z osobna jak się piosenka skończy ?

Opublikowano

RNS ma taką samą moc wyjściową a tył i tak masz zasilany wzmacniaczem więc niewiele się zmieni.

Opublikowano
Oraz czy RNS-E będzie odtwarzał teledyski w czasie jazdy i czy będzie przełączał na następny czy trzeba włączać każdy z osobna jak się piosenka skończy ?

RNS E moze to robic tylko musisz zamontowac odtwarzacz DVD :)

Cos takiego http://naviservice.com.pl/?item=221&t=1322640820

Opublikowano

I tu jest pies pogrzebany że by z RNS-E zrobić fajny sprzęt to trzeba wydać ponad 3tys pln.

Opublikowano
  • Autor

Jednak ostatecznie decyduję się na stacje 2din , tak jak kolega wyżej napisał same schody wobec rns-e ciągle coś trzeba dokupywać a to moduł Bt a to dvd a to tuner a to coś tam jeszcze i koszta spore się robią jedyny plus to wygląd oryginalnej deski rozdzielczej .

Opublikowano

no i działający wyświetlacz na fisie. Sam mam nie oryginalne radio i nie zamierzam wracać do fabrycznego.

Opublikowano

jeżeli zależy ci na mocy to bierz nie fabryczne...ale jak zależy na ładnym wyglądzie to bierz rns-e :cool1:

Opublikowano
  • Autor

łądny wygląd to mam teraz z symphony ale granie tragiczne i dlatego wymiana na pioneera 2din 3300Bt zobaczymy jak to będzie grało zamawiam wszystko w niedziele a montaż w czwartek piątek / zdam relacje na forum krok po kroku narazie zostawiam seryjne głośniki ale na pewno zrobię coś fajnego z przodem może nie wleci wzmacniacz ale głośniczki jakieś fajne na pewno do tego wygłuszę drzwi .

Opublikowano

to działaj i koniecznie wklej foto na końcu jak to wygląda :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mam pytanie bo pisaliście że Fis nie będzie wyświetlał trk i informacji fm ale komputer pokładowy spalanie itd będzie działało tak ?

Opublikowano

tak komputer działa normalnie

Opublikowano

czekamy :):)

Opublikowano
  • Autor

uff.. to mnie uspokoiliście mnie mogę zamawiać sprzęt :) przez chwilę się bałem że nie będzie spalania , zasięgu itd. wtedy bym się nie zdecydował na to :)

Opublikowano

RNS ma taką samą moc wyjściową a tył i tak masz zasilany wzmacniaczem więc niewiele się zmieni.

Ja mysle że zmieni nawet Concert II gra lepiej niz symphony i różniza jest na tyle odczuwalna że ja ja słysze :wink4:

Opublikowano

RNS ma taką samą moc wyjściową a tył i tak masz zasilany wzmacniaczem więc niewiele się zmieni.

Ja mysle że zmieni nawet Concert II gra lepiej niz symphony i różniza jest na tyle odczuwalna że ja ja słysze :wink4:

pewnie ze jest roznica :)

Opublikowano

łądny wygląd to mam teraz z symphony ale granie tragiczne i dlatego wymiana na pioneera 2din 3300Bt zobaczymy jak to będzie grało zamawiam wszystko w niedziele a montaż w czwartek piątek / zdam relacje na forum krok po kroku narazie zostawiam seryjne głośniki ale na pewno zrobię coś fajnego z przodem może nie wleci wzmacniacz ale głośniczki jakieś fajne na pewno do tego wygłuszę drzwi .

Dobry wybór :good: mam starszy model polecam, fabryczne radio nie ma startu, chocby z czytaniem kart SD w przypadku RNSE

Opublikowano
  • Autor

Sprzęt zamówiony ;)

Podliczenie kosztów

Ramka ta droższa pod Symphony II -159zł

klucze do radia sztuk 4 -14zł

kostka ISO do podłączenia zestawu głośników 15zł

Adapter Anteny 15zł

Radio pioneer 3300BT nówka 1400zł

Wysyłki 60zł

Łącznie za wszystko bo już chyba nic innego nie dojdzie prócz głośników na wiosnę to 1664zł

jak wszystko dojdzie montuje i zdam foto relacje oraz jak to gra :)

Opublikowano

Jak miałes nagłosnienie z subem fabrycznym to obawiam sie ż e ta zwykła kostka za 15zł nie odpali tylnych głosników

Opublikowano
  • Autor

nie jest to bose przynajmniej nigdzie mi nie pisze że bose , 3 głośniki na desce rozdzielczej z przodu 4 głośniki w drzwiach i 2 głośniki w boczkach z tyłu (cabrio)

Opublikowano

nie jest to bose przynajmniej nigdzie mi nie pisze że bose , 3 głośniki na desce rozdzielczej z przodu 4 głośniki w drzwiach i 2 głośniki w boczkach z tyłu (cabrio)

na 80% mysle ze po podłaczeniu radia tył nie będzie grał, no ale to sie okaże jak zamontujesz :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.