Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SYMPHONY II VS RNS-E


Marks2004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem i nie wiem czy tak jest w każdym Symphony 2 ustawiam radio na max a ono gra głośno ale bez przesady no i głośniki mają jakby spory zapas bo nie charczą a bas itp wszystko na max czy to się jeszcze gdzieś ustawia żeby było głośniej ? jeżeli nic się nie da zrobić to będę chciał wstawić navigacje RNS-E i tu pytanie czy w rns-e będzie taka sama moc wyjściowa ? bo nie chce wydać 1500zł a będzie grało bez różnicy ... czekam na jakieś info oraz co potrzebuję by podłączyć navi rns-e radio + antena do navi i zmienić kostkę na http://allegro.pl/plugplay-adapter-do-montazu-audi-rns-e-f-v-i1951339282.html i czy coś jeszcze czy tylko to ? muszę coś programować w VAG-u ? kierownice mam zwykłą bez sterowania . [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 21:40_________________________________________________Oraz czy RNS-E będzie odtwarzał teledyski w czasie jazdy i czy będzie przełączał na następny czy trzeba włączać każdy z osobna jak się piosenka skończy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS ma taką samą moc wyjściową a tył i tak masz zasilany wzmacniaczem więc niewiele się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz czy RNS-E będzie odtwarzał teledyski w czasie jazdy i czy będzie przełączał na następny czy trzeba włączać każdy z osobna jak się piosenka skończy ?

RNS E moze to robic tylko musisz zamontowac odtwarzacz DVD :)

Cos takiego http://naviservice.com.pl/?item=221&t=1322640820

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak ostatecznie decyduję się na stacje 2din , tak jak kolega wyżej napisał same schody wobec rns-e ciągle coś trzeba dokupywać a to moduł Bt a to dvd a to tuner a to coś tam jeszcze i koszta spore się robią jedyny plus to wygląd oryginalnej deski rozdzielczej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i działający wyświetlacz na fisie. Sam mam nie oryginalne radio i nie zamierzam wracać do fabrycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łądny wygląd to mam teraz z symphony ale granie tragiczne i dlatego wymiana na pioneera 2din 3300Bt zobaczymy jak to będzie grało zamawiam wszystko w niedziele a montaż w czwartek piątek / zdam relacje na forum krok po kroku narazie zostawiam seryjne głośniki ale na pewno zrobię coś fajnego z przodem może nie wleci wzmacniacz ale głośniczki jakieś fajne na pewno do tego wygłuszę drzwi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS ma taką samą moc wyjściową a tył i tak masz zasilany wzmacniaczem więc niewiele się zmieni.

Ja mysle że zmieni nawet Concert II gra lepiej niz symphony i różniza jest na tyle odczuwalna że ja ja słysze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS ma taką samą moc wyjściową a tył i tak masz zasilany wzmacniaczem więc niewiele się zmieni.

Ja mysle że zmieni nawet Concert II gra lepiej niz symphony i różniza jest na tyle odczuwalna że ja ja słysze :wink4:

pewnie ze jest roznica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łądny wygląd to mam teraz z symphony ale granie tragiczne i dlatego wymiana na pioneera 2din 3300Bt zobaczymy jak to będzie grało zamawiam wszystko w niedziele a montaż w czwartek piątek / zdam relacje na forum krok po kroku narazie zostawiam seryjne głośniki ale na pewno zrobię coś fajnego z przodem może nie wleci wzmacniacz ale głośniczki jakieś fajne na pewno do tego wygłuszę drzwi .

Dobry wybór :good: mam starszy model polecam, fabryczne radio nie ma startu, chocby z czytaniem kart SD w przypadku RNSE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt zamówiony ;)

Podliczenie kosztów

Ramka ta droższa pod Symphony II -159zł

klucze do radia sztuk 4 -14zł

kostka ISO do podłączenia zestawu głośników 15zł

Adapter Anteny 15zł

Radio pioneer 3300BT nówka 1400zł

Wysyłki 60zł

Łącznie za wszystko bo już chyba nic innego nie dojdzie prócz głośników na wiosnę to 1664zł

jak wszystko dojdzie montuje i zdam foto relacje oraz jak to gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałes nagłosnienie z subem fabrycznym to obawiam sie ż e ta zwykła kostka za 15zł nie odpali tylnych głosników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to bose przynajmniej nigdzie mi nie pisze że bose , 3 głośniki na desce rozdzielczej z przodu 4 głośniki w drzwiach i 2 głośniki w boczkach z tyłu (cabrio)

na 80% mysle ze po podłaczeniu radia tył nie będzie grał, no ale to sie okaże jak zamontujesz :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...