Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Boczek kierowcy źle spasowany?


Fr0styyy.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wygląda u mnie spasowanie lewego boczku, ten od strony kierowcy..

Tylko nie mówcie, że samochód był bity :kox:

hPrX5l.jpg

Czasami na bardzo nierównej drodze to lubi zaskrzypieć i sam fakt, że tak to wygląda mnie denerwuje :)

Co mam z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jest po prostu źle założony :mysli:Tam jest taki mały klips, który w tym miejscu 3ma boczek może go brak lub jest uszkodzony wypięty. Raczej dopóki nie zdemontujesz to nie będziesz wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz boczek i zobacz czy on siedzi na swoim miejscu bo mi się wydaję że od góry nie wskoczył w swoje miejsce i dlatego go pręży.

Bo od dołu dekory ładnie pasują :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz jak rozebrać tapicerkę

http://www.a4-klub.pl/smf/wnetrze/all_b6_demontaz_tapicerki_przednich_drzwi-t3947.0.html

i od razu zaopatrz sie w spineczki :naughty:

te duże 8E0 868 243 cena w ASO ok 1.70 PLN

te małe białe 8E0 867 276 cena w ASO ok 1,90 PLN[br]Dopisany: 30-11-2011, 16:07:00_________________________________________________

Tylko nie mówcie, że samochód był bity :kox:

Moze to był Angol :kox:

Grześ nie zamartwiaj kolegi :wink4:

Niech sprawdzi sobie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dociskać tam przy stronie lusterka, jest odstęp, ale nic nie wskakuje :) Może faktycznie któraś spinka/zatrzask padły.

Kurde, do ASO mam 40 km :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu nic nie dociśniesz od strony lusterka ta część wchodzi od góry więc tylko demontaż i ponowny montaż :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy lusterka nie ma żadnej spinki. Tapicerka wchodzi od góry w profil drzwi i sama się dociska. Dobrze spasowane /włożone/ nie powinno odstawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie jak mi strzelą spinki przy rozbieraniu to d*pa będzie :E A do Szczecina 40 km nie widzi mi się jechać tylko po spinki ;p

Na razie to chyba tak zostawię, jak będę jechał do szczecina po czujnik G62 do ASO to przy okazji kupię spinki i się tym zajmę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie wymieniałem mechanizm podnośnika szyby, to po przykręceniu boku za pierwszym razem, wyglądało to tak samo obleśnie. Trzeba było go jeszcze raz odkręcić i spasować. Jeśli masz śrubokręt, to spoko robota. :decayed: Ja tam żadnej spinki nie uwaliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie wymieniałem mechanizm podnośnika szyby, to po przykręceniu boku za pierwszym razem, wyglądało to tak samo obleśnie. Trzeba było go jeszcze raz odkręcić i spasować. Jeśli masz śrubokręt, to spoko robota. :decayed: Ja tam żadnej spinki nie uwaliłem.

biorąc pod uwagę teraźniejsze temperatury to "uwalenie" spinki jest bardziej prawdopodobne :wink4: ale oczywiście jak kolega chce to niech próbuje :wink4:

tak się teraz zastanawiam, że chyba ja bym też spróbował :decayed: :> najwyżej później jeszcze raz rozkładanie :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie jak rozbierałem przednie boczki kilka razy to ani razu nie urwałem żadnej spinki. Odwrotna sytuacja jest w przypadku tylych :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko to albo bita;/;/ albo jakas blacharka była robiona akurat tego poku i sle spasowali boczek albo tez ktos wybil szybeo zdejmowali boczek. Ale fakt zobacz ten klapsik moze nie trafiony albo polamany. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko to albo bita;/;/ albo jakas blacharka była robiona akurat tego poku i sle spasowali boczek albo tez ktos wybil szybeo zdejmowali boczek. Ale fakt zobacz ten klapsik moze nie trafiony albo polamany. :confused4:

:wink4: :wink4: :> :> Bozet nie można aż tak źle spasować drzwi :polew: :polew: :polew::wink4: :wink4: :wink4::decayed: :decayed: :decayed: Polskie służby mechaniczne robią cuda w swoich warsztatach - do Polski potrafią takie przystanki przyjechać, że sobie nawet sprawy nie zdajesz i po robocie nie poznasz, że klepane było :> :> :wink4: :wink4: ale nie przesadzajmy, są również dokładni :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko to albo bita;/;/ albo jakas blacharka była robiona akurat tego poku i sle spasowali boczek albo tez ktos wybil szybeo zdejmowali boczek. Ale fakt zobacz ten klapsik moze nie trafiony albo polamany. :confused4:

poczekajmy co kolega powie po demontażu a nie robicie z jego auta tupolewa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...