Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako wielki fan firmy, pozwalam sobie zalozyc watek o produktach z nadgryzionym jablkiem.

Zapraszam do dyskusji :hi:

Opublikowano

@wustyle, rozumiem, że nie chodzi Ci o dyskusję Apple vs. reszta świata, tylko konkretnie o samych "Japkach"? :wink4:

Napisałem tego posta "kontrolnie", by mieć temat "na oku" - sam wiesz, co się dzieje na forach internetowych, gdy pojawiają się takie tematy :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

@wustyle, rozumiem, że nie chodzi Ci o dyskusję Apple vs. reszta świata, tylko konkretnie o samych "Japkach"? :wink4:

Napisałem tego posta "kontrolnie", by mieć temat "na oku" - sam wiesz, co się dzieje na forach internetowych, gdy pojawiają się takie tematy :wink4: :wink4: :wink4:

chodzi mi o taka sama dyskusje jak w watku o androidzie

rzeczowa i ciekawa

usun post Buby prosze ;)

Opublikowano

ja się chętnie podłączę :) znacie jakieś fajne (darmowe) aplikacje? dla mnie fajną, przydatną aplikacją jest Flash Light :kox:

Opublikowano

usun post Buby prosze ;)

poniosło mnie, przepraszam :decayed:

Opublikowano

usun post Buby prosze ;)

poniosło mnie, przepraszam :decayed:

Pozostawię go dla przykładu, jak NIE powinna wyglądać ta dyskusja :D :D :D

Opublikowano
  • Autor

ja się chętnie podłączę :) znacie jakieś fajne (darmowe) aplikacje? dla mnie fajną, przydatną aplikacją jest Flash Light :kox:

zalezy czego szukasz

moja ulubiona to flightradar24 pro

pokazuje samoloty na niebie

moja dziewczyna jest stewardessa i zawsze widze kiedy laduje, gdzie jest, z jaka predkoscia zasuwa :)

wczoraj pojawil sie w appstore tvn player - ladnie zrobiony, zainstalowalem[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 07:27_________________________________________________

usun post Buby prosze ;)

poniosło mnie, przepraszam :decayed:

Pozostawię go dla przykładu, jak NIE powinna wyglądać ta dyskusja :D :D :D

buba lobuzie ;)

Opublikowano

WuWu :D nawet ja sie przestawiłem na I4S :D

Narazie testuje wszytskie bezużyteczne aplikacje i bardzo mi sie podoba :D

Opublikowano
  • Autor

WuWu :D nawet ja sie przestawiłem na I4S :D

Narazie testuje wszytskie bezużyteczne aplikacje i bardzo mi sie podoba :D

widzialem, ze sprzedajesz BB :)

siri daje rade?

Opublikowano

WuWu :D nawet ja sie przestawiłem na I4S :D

Narazie testuje wszytskie bezużyteczne aplikacje i bardzo mi sie podoba :D

widzialem, ze sprzedajesz BB :)

siri daje rade?

Ja się może wypowiem bo mam dostęp do tego telefonu w pracy :) Siri daje radę jak władasz poprawną angielszczyzną w innym przypadku trzeba 10 razy powtarzać, wsparcia na naszą część Europy pewnie długo jeszcze nie będzie he ale w sumie to po co na taką niszę rynkową coś robić nie :wallbash:

Widzę jest tu kilku fanboy's :) iPhone'a także z polecanych aplikacji może WP.tv

http://itunes.apple.com/us/app/wp.tv/id475321019?mt=8

Opublikowano
  • Autor

jeszcze troche i beda wspierali inne jezyki

to kwestia czasu

tu fajne porownanie jak dziala asystent mowy dla WP7 i iOs:

mozna sie posmiac :)

Opublikowano

Siri do ustawienia budzika ;D i sprawdzeniu pogody nadaje sie fantastycznie :D

Opublikowano
  • Autor

Siri do ustawienia budzika ;D i sprawdzeniu pogody nadaje sie fantastycznie :D

zobacz to:

Opublikowano

Siri do ustawienia budzika ;D i sprawdzeniu pogody nadaje sie fantastycznie :D

Tylko trzeba wyraźnie mówić :naughty:

Opublikowano

jak nie ma hałasu to nawet twój i mój bełkot rozumie :D

Opublikowano

fajną aplikacją jest też yanosik :kox:

Opublikowano

fajną aplikacją jest też yanosik :kox:

Szkoda tylko, że opiera się na "społeczności" a ta jest niestety strasznie uboga ... chociaż w Gdańsku juz można zaobserwować, że ktoś rzeczywiście z tego korzysta i miśki czasami stoją rzeczywiście tam gdzie Janosik podpowie.

Opublikowano

:D czyż ona nie jest słodka :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.