Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm, to wiem co następne będzie, oczywiście jak będą finanse :whistling:

Opublikowano

Nie wiem czy dobrze zrobili ze jest większy to takie samsungowe

Opublikowano

czasami mi brakuje wyświetlacza w 4ce, minimalnie większy to moim zdaniem zaleta

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

np. do przeglądania Instagramu zacząłem używać Galaxy tab'a bo w Iphonie małe są te ikonki

Opublikowano
Nie wiem czy dobrze zrobili ze jest większy to takie samsungowe

Co masz do Samsunga :whistling:

Na 3,5'' weź sobie przeglądaj forum albo normalne strony w pełnej wersji a nie mini, wiem co mówię zwłaszcza jak porównuje 4S z SGS3 którego używam.

Będę miał nową 5kę do testów to sprawdzimy jak teraz będzie.

Opublikowano

PABLO wyślij mi na kilka dni do testowania :whistling:

Opublikowano

Zobaczę co się da zrobić.

Opublikowano

Git :jerk:

Opublikowano

za***iście, jadę do USA wyrwać to cacko bo u polskich operatorów cena będzie kosmos, jak to zawsze, nawet 4 czy 4S jest mega drogie a co dopiero 5tka

Opublikowano

Czytałem teraz pierwsze opinie to ludzie rozczarowani jak ktoś ma 4S to nie planuje przesiadki bo nie ma '' szału''

Ale tak już jest z każdą premierą sobie wyobrażają nie wiem co a później takie a nie inne komentarze.

Ten sprzęt już nie rozwija się jak dawniej i nie mają co wymyślić jedynie mogą polepszyć procek dać więcej ramu polepszyć optyke czy trochę lepszy ekran i nic więcej.

Ale ma już jedną wielką wadę jeśli chodzi o ekran, ten składa się bodajże z trzech części i nie muszę mówić jakie będę koszta jeśli upadnie i się rozwali:whistling:

Powinni dać bezprzewodowe ładowanie i nie rozumiem czemu nie dodali tego.

No nic trzeba poczekać na prawdziwe testy.

Poszło z S3

Opublikowano

no to będzie trzeba 4kę sprzedawać.. :naughty: ciekawe za ile będzie w T-Mobile, jak dadzą mi taką cenę jak za 4 (250zł) to z pewnością wezmę :decayed: ojciec teraz wziął sobie SGS3 bo nic lepszego nie było w ofercie (przechodzenie z 4 na 4s moim zdaniem mijało się z celem) i niespecjalnie jest do niego przekonany :whistling:

Opublikowano
no to będzie trzeba 4kę sprzedawać.. :naughty: ciekawe za ile będzie w T-Mobile, jak dadzą mi taką cenę jak za 4 (250zł) to z pewnością wezmę :decayed: ojciec teraz wziął sobie SGS3 bo nic lepszego nie było w ofercie (przechodzenie z 4 na 4s moim zdaniem mijało się z celem) i niespecjalnie jest do niego przekonany :whistling:

Po co mu taki telefon, używa choć 40% jego możliwości :naughty::whistling:

Goophone Y5 już jest i może mocno zaszkodzić Apple'owi - TVN24

Zwariowałem :decayed:

Opublikowano

Po co mu taki telefon, używa choć 40% jego możliwości :naughty::whistling:

maile, prezentacje.. poza tym "warszawka" patrzy dziwnie jak masz coś słabego na niektórych spotkaniach :whistling:

Opublikowano

poza tym "warszawka" patrzy dziwnie jak masz coś słabego na niektórych spotkaniach :whistling:

Bitch Pleeeease! :polew: Co to wogóle ma być? Z kim on się zadaję, że mierzą innych wypasem telefonu komórkowego :grin:

Opublikowano

nie tylko telefonu komórkowego, także garniturem, zegarkiem itp :grin: dla mnie to też jest chore.. ale cóż zrobić :decayed:

Opublikowano

:blink:

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

322508_10151227357707463_318191774_o.jpg

:grin:

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

A niżej :decayed:

235448_tablet.jpg

Galaxy S11 :polew:

Opublikowano

Szajsung to Szajsung a Iphone to Iphone, bez urazy :whistling:

Opublikowano

wszystkie to smartfony to syf.... only BB

Opublikowano

BB to już w ogóle shit totalny jak Nokie :whistling:

Opublikowano

Teraz Nokia może uderzyć z nową Lumią 920 pewne jest że ma najlepszy aparat ze wszystkich telefonów na rynku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.