Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie lipa ten nowy iOS:thumbdown: jest passbook jak wchodzę by polaczylo z app to wyskakuje ze problem z połączeniem, co za boloks jak ja nie trawie jak coś robią i co chwile trzeba update bo bugi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Next Big Thing is Already Here -- Samsung Galaxy S III - YouTube

Nieźle pojechali po apple :grin:

Nowa reklama Samsunga wyśmiewa czekających na iPhone 5

---------- Post dopisany at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

Jeszcze kilka lat temu było nie do pomyślenia by 2 firmy tak "walczyły" ze sobą zwłaszcza na rynku telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka lat temu było nie do pomyślenia by 2 firmy tak "walczyły" ze sobą zwłaszcza na rynku telefonów.

nie baw sie w dziennikarza, czy speca od marketingu... :D

za wielka woda takie kampanie, czy virale to standard. Dokladnie taka sama reklame Samsung zrobil juz 2 lata temu przy okazji SII.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie baw sie w dziennikarza, czy speca od marketingu... :D

Ok Michał ale dodam tylko że Samsung sobie strzelił w kolano po tej reklamie bo zapytał się ludzi co by wzięli na bezludną wyspę to większość odpowiedziała ze iPhone 5 :grin::grin::grin:

samsungface.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@insane_Infinity

Majac iPada2 czy cokolwiek innego z JB po aktualizacji JB już nie będziesz miał, na chwile obecną nie ma JailBrake iOS 6 (na dniach będzie na pewno na A4) wersję z procesorem A5 obstawiam iz będzie trzeba poczekać około 2-3 tygodni. A co do JB na iP5 - tego najstarsi górale nie wiedzą, może być za 2 tyg, może za poł roku a jest opcja że nie będzie nigdy :) jeżeli ktoś jest tematem zainteresowany polecam Twiteer @pod2g

Odnośnie Passbook gdyby wam działał to bym się zdziwił :) Nie może działać bo w Polsce nikt jeszcze nie używa elektronicznych biletów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@insane_Infinity

Majac iPada2 czy cokolwiek innego z JB po aktualizacji JB już nie będziesz miał, na chwile obecną nie ma JailBrake iOS 6 (na dniach będzie na pewno na A4) wersję z procesorem A5 obstawiam iz będzie trzeba poczekać około 2-3 tygodni. A co do JB na iP5 - tego najstarsi górale nie wiedzą, może być za 2 tyg, może za poł roku a jest opcja że nie będzie nigdy :) jeżeli ktoś jest tematem zainteresowany polecam Twiteer @pod2g

Odnośnie Passbook gdyby wam działał to bym się zdziwił :) Nie może działać bo w Polsce nikt jeszcze nie używa elektronicznych biletów

Bzdury gadasz, są używane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bzdury gadasz, są używane."

Podaj mi chociaż jedną ???

Chyba, że wliczasz w to "środy z orange" hahaha

Ios6 jeszcze nie mam, więc przetestować nie mogę niemniej jednak

[h=2]Passbook[/h]Aplikacja ta ma być naszym wirtualnym portfelem, w którym znajdą się różnego typu bilety (również te lotnicze), kupony czy karty podarunkowe. Do tego na bieżąco ma informować, ile zostało nam jeszcze punktów/pieniędzy na danej karcie. Pomysł zacny, a sama aplikacja prezentuje się przyzwoicie. Przynajmniej w USA, bo po jej uruchomieniu w Polsce mamy tylko odnośnik do AppStore. Problem w tym, że prowadzi on zupełnie do nikąd. I trudno się temu dziwić, jeszcze trochę czasu minie, nim polskie firmy zaczną wdrażać te wirtualne kupony, o ile w ogóle się na nie zdecydują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze mi nie działa w UK:facepalm:

Vario mam 4s i szału nie robi:thumbdown:

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

Dobra Pany na 4s z passbookiem rozwiązane, trzeba datę zmienić na 2013 i działa potem włączyć automatyczna datę i powinno już działać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę z passbookiem

Sent from my Variophone

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

Generalnie moja siostra ma Ipada 2 i dzisiaj napisała: IOS6 -(

Sent from my Variophone

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

U mnie ta opcja ze zmianą daty nic nie dała :/

Sent from my Variophone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na Apple.pl bo ja patrzyłem na uk w dziale support, może inaczej jest w polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany na 4s z passbookiem rozwiązane, trzeba datę zmienić na 2013 i działa potem włączyć automatyczna datę i powinno już działać:decayed:

zrobiłem to na 4 i działa (tzn. nie wyskakuje błąd) :decayed: dzięki Buszek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

558503_10151022328235855_707351828_n.jpg

Dzisiejsze kolejki po iPhone'a 5 w Niemcowni a dokładnie Drezno, Niemcy i Wielka Brytania krajami gdzie tylko w Eu można kupić dzisiaj 5ke, reszta krajów europy za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...