Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanie mam, a raczej kilka:wink: Właśnie żonie wziąłem Lumię 920 do zabawy i testów, a sam mam zamiar przesiąść się z dotychczasowego SGS2 na leżącego w szufladzie IP4s. iOS aktualnie jest chyba 6.0.1, bo był jakiś czas temu jakiś update, ale nie w tym problem.

Zainstaluję sobie dzisiaj iTunes na kompie (Win7), żeby jakoś IP synchronizować i teraz:

1. Jak z SGS2 przerzucić wszystkie kontakty na IP4s?

2. Czy IP4s połączy mi się z BT w aucie i będzie służył jako głośno-mówiący zestaw? Jeśli nie, to co musze zrobić, aby tak było, bo słyszałem o jakichś dziwnych problemach z BT w tym telefonie, a organoleptycznie sprawdziłem, że przez BT zdjęcia na andka wysłać nie mogłem. Wyczytałem gdzieś, że któraś z płatnych aplikacji pozwala na taki przesył.

3. Jakie aplikacje trzeba/warto zainstalować na "dzień dobry"?

Z góry podziekował

KOval

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BT w aucie działa ale może nie zczytać kontaktów z książki

Aplikacje instalujesz wg. potrzeb

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Sony radio z wbudowanym bt i ściąga książkę itp normalnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może w seryjnym BT BMW ściągnie książkę całą:kwasny: Oby:decayed:

A co Panowie do przerzucenia kontaktów z Androida na IOs 6.0.1 ? Wszędzie gdzie nie czytać, to takiej możliwości nie ma - przesiadał się ktoś już w tą stronę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chwilowo się edukuję i staram poznać zalety i wady iOS 6.0.1 / Androida / WM8

Mam w domu IP4s, swojego starego SGS2 oraz od wczoraj wieczór Lumię 920 - z moich zabaw krótkich, ale treściwych:naughty::

1. IP4s - idiotyzmem jak dla mnie jest brak możliwości bezpośredniego kopiowania kontaktów z IP na SIM:doh: Importować z SIM można, ale odwrotnie już nie, usunąć kontaktów wszystkich też nie można:thumbdown: K..wa - od kiedy to szybkie i klarowne jest zrzucanie na konto outlook / exchange / gmail kontaktów, aby je następnie zrzucić na inny telefon:facepalm:

Rozumiem, że telefon jest super wykonany, ma fajne funkcje, itp, ale co niektóre to zwykła porażka i tandeciarstwo dla fanbojów i ludzi, którzy non stop ślęczą na necie, portalach społecznościowych itp.

2. Lumia 920 (WM8) - dotarła do mnie wczoraj wieczorem, więc nie za bardzo miałem okazję ją testować. Na chwilę obecną - piekielnie szybka i równie dobrze wykonana jak IP4s - SGS2 się niestety nie umywa do obu w/w pod względem szybkości działania i wykonania:wink:

W przypadku WM8 jak zauważyłem, podobnie jak w IP4s, wszędzie wymagane są logowania (w tym przypadku) do witryn Microsoftu, itp. Obsługa jest dość intuicyjna, ale na kilka minut zabawy nie można powiedzieć, żeby była klarowna (przyzwyczajenia z SGS2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jest możliwość grania w gry na iPhone i wyświetlane bedą na tv z wifi ? Czy koniecznie trzeba kupić AppleTv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby w IOSie jestem ogarnięty ale mam zonka z Iphonem 3GS, miałem w nim IOS 5, leżał w szafie jako zapas, żona potrzebowała nowego phona więc wyzerowałem Iphona i został 3.2.1 i ni cholery nie można nawet 3.5.4 wrzucić nie mówiąc o 5 albo 6 pokazuje błąd, że sprzętowo nie ogarnia nowego IOSa, ale wcześniej miałem, nie daje nic przywracanie kopii gdzie IOS 5 był

ma ktoś jakiś sposób na ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jutro poćwiczę :)

z tego co widziałem to tam są opisy jak wgrywać softa etc.. musisz powalczyć.. ja nie wgrywałem do srajfona nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe, że usram sprzęt bo coś mi nie idzie

telefonu nie da się uwalić na amen....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...