Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wyciek z pompy wtryskowej / rurek potrzebna pomoc


gawey

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim potrzebuje pomocy niedawno zobaczylem w okolicach rurek od strony pompy mokro ne wiem jak dlugo sie tak poci ale jest duzo mokrego teraz pytanie co moze byc przyczyna ps. czy moge odkrecic wszystkie rurki aby dobrze wyczyscic nie zapowietrzy mi sie uklad przez to ? z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim potrzebuje pomocy niedawno zobaczylem w okolicach rurek od strony pompy mokro ne wiem jak dlugo sie tak poci ale jest duzo mokrego teraz pytanie co moze byc przyczyna ps. czy moge odkrecic wszystkie rurki aby dobrze wyczyscic nie zapowietrzy mi sie uklad przez to ? z gory dzieki

Zobacz ta srubke pomiedzy rurkami czy masz dobrze dokrecona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od czego ta sruba jest ?

Nie wiem, ale kiedys chcialem zmienic kat wtrysku i pomylilem ja z inna od pompy wtryskowej i pociekla tamtedy ropka;) Wiec watro sprawdzic, bo jest wlasnie w tamtej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pompie wtryskowej masz 2 uszczelki, pod i nad nastawnikiem, te najczęściej zawodzą, od tego należy zacząć , obie masz dostępne z Boscha po około 7 zł, jeśli masz problem z pompą, od nich rozpocznij robotę.

Kolejna uszczelka to uszczelka na wałku od koła ale ona raczej nigdy nie pada, skoncentruj się na tych nad i pod nastawnikiem, są mega podobne i obie złapiesz u pompiarzy z Boscha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...