Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przyciemniany szyby??


Sakul

Rekomendowane odpowiedzi

ja już napisałem, że skończyłem dyskusję w tym temacie.

BRAK MI SŁÓW.

Całe szczęście, że słów Ci brak bo to Ty wypisujesz tutaj największe pierdoły. Zarzucasz komuś niewiedze sam nią się popisując. OWU czyli ogólne warunki ubezpieczenia to regulacje mające zastosowanie tylko przy ubezpieczeniu AC. Wszelkie regulacje prawne dotyczące ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej czyt. OC znajdują się w Kodeksie Cywilnym. Poczytaj trochę prawo ubezpieczeniowe i dopiero rób z siebie alfę i omegę w tym tym temacie. Jak na razie nie masz o tym bladego pojęcia. Ja po siedmiu latach w uważam, że mam średnie bo jest tylko ciekawych kruczków, że życia pewnie nie starczy aby poznać je wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałem dzisiaj ten temat mojemu koledze, który jest rzeczoznawcą w jednej z firm ubezpieczeniowych - czytając prawie się osmarkał ze śmiechu.

Ale dobrze - trwajcie w tym ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrów kolegę "rzeczoznawcę", ciekawe jak uzyskał wpis do rejestru krajowego. Chyba, że jest to rzeczoznawca tylko z pieczątki firmy ubezpieczeniowej. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazałem dzisiaj ten temat mojemu koledze, który jest rzeczoznawcą w jednej z firm ubezpieczeniowych - czytając prawie się osmarkał ze śmiechu.

Ale dobrze - trwajcie w tym ...

Pozdrów kolegę "rzeczoznawcę", ciekawe jak uzyskał wpis do rejestru krajowego. Chyba, że jest to rzeczoznawca tylko z pieczątki firmy ubezpieczeniowej. :polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj ;)

Teraz batalia między Rzecznikiem praw ubezpieczonych a Towarzystwami Ubezpieczeniowymi trwa o to żeby odszkodowanie wypłacać pomimo braku badania technicznego pojazdu ale...

cyt. "Zdaniem rzecznika brak takiego badania może być podstawą do odmowy wypłaty odszkodowania tylko wtedy, gdy stan techniczny pojazdu ma związek z powstaniem szkody lub przyczynił się do zwiększenia jej rozmiarów."

Tak więc przyciemnione szyby przednie boczne z łatwością można podciągnąć pod zły stan tech. pojazdu. Co do konkretnych podstaw prawnych odsyłam do Kodeksu Cywilnego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...