Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Zakłócenia w tylnych głośnikach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy jak w temacie , a mianowicie po przekręceniu zapłonu i włączeniu świateł i obojętne czy radio jest włączone czy nie w tylnych głośnikach słychać takie bzyczenie , natomiast gdy światła wyłączę bzyczenie ustaje . Dodam że jak odepnę wtyczkę od wzmacniacza tego co jest ori w bagażniku to bzyczenie ustaje ale oczywiście tył nie gra . zastanawiam się jakby to była wina wzmacniacza to dlaczego nie bzyczy na wyłączonych światłach :mysli:miał ktoś z was taki przypadek/ ? POMOCY [br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 18:20_________________________________________________naprawdę nikt nie wie kto jest sprawcą tych zakłuceń :wallbash:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 20:10_________________________________________________czy to może być wina radia ? wraz z włączeniem świateł włącza się podświetlenie radia :mysli: może podświetlenie radia daje te zakłócenia , bo bez swiateł wszystko jest ok a innego związku świateł z głośnikami tylnymi i wzmacniaczem nie widzę proszę o pomoc :notworthy: [br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 21:46_________________________________________________dodam że zmieniłem radio ostatnio na concert CD a miałem chorusa na kasety przedtem było ok jak zamontowałem to nowe radio nic nie bzyczało przez 2 tygodnie aż do wczoraj, ale dzisiaj zrobiłem podmiankę założyłem z powrotem stary odtwarzacz i cisza gra jaj należy , czyli radio coś nie tak , a radio zakupiłem na alegro :wallbash:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mam podobny problem. Bzyczenie jest słyszalne po włączeniu świateł i po uruchomieniu radia mam w głośnikach z tyłu odgłos altrnatora ,a brzmi jak świst turbiny. Po odłączeniu głośników tylnych zakłócenia ustają ,radio gra tylko na przodach. Podejrzewam jakiś kondensator w wzmacniaczu tylnych głośników.Ale nie jestem elektronikiem . Każda informacja będzie cenna. :sick3:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 22:48_________________________________________________Bardzo dziwne rozwiązanie tego problemu. Ktoś mi podpowiedział że może to być problem z masą. Posłuchałem rady . wypiąłem kostkę z głośników i popryskałem takim płynem do odświeżania styków elektrycznych. Po czym wysunąłem radio z kieszeni i poprawiłem wszystkie kostki .Jest ok!. Nie wiem czy to pomogło czy to zbieg okoliczności . Zakłócenia zniknęły .Rozmawiałem potem z elektronikiem to podsumował sprawę następująco: Jak pada system przeciwzakłóceniowy to będzie to słyszalne we wszystkich głośnikach a nie tylko na tyłach.Może coś w tym jest :mysli:

Opublikowano

A macie jakieś HIDy pozakładane?

Opublikowano

Tu zaczynają się schody: Co to są HIDy ? .Ale raczej wątpię bo mam fabryczny zestaw radiowy bez przeróbek.

Opublikowano

Jakie swiatla w samochodzie - xenon/bixenon/zwykle H7? Jezeli masz ori xenon/bixenon to faktycznie dziwny problem. Pytanie studzianego zmierza w kierunku przetwornic - jezeli nic nie kombinowales ze swiatlami (zmiana na xenon) lub kupiles przetwornice cyfrowe to szukalbym problemu w instalacji radiowej nie w samym radiu - chocby nawet wiazka kabli w drzwiach - post wojtka123 - jest cos na rzeczy zmienialem concert II na alpine i zostal wpiety jakis dodatkowy modul przeciwzakloceniowy pomiedzy wyjsciem z radia na antene ...

Opublikowano

W moim traktorze są orginalne lampy na H-4. To wylkucza wszystkie możliwości w kierunku przetwornic ... nie występują.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.