Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Polerowanie felg - koszty


lolek3003

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje sie ktos ile wolaja za wypolerowanie takich felg jak na zdjeciu ponizej? Dokladnie to felga w rozmiarze 18` i chodzi o wypolerowanie frontow i wnek.

Ewentualnie moze ktos polerowal same fronty i podzieli sie tym ile dal ... :cool1:

1316ic.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadze ze kolo 100 za front od sztuki a samemu kilka godzin papier od 320 do 2500 i na koniec pasta i gotowe :) i $ w kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, fajnie by bylo wydac na ten cel tyle co na papier i paste...

Jedno ramie (front) juz nawet wypolerowalem ale obawiam sie a raczej jestem przekonany ze nie zdolam uzyskac sam takiego efektu do jakiego dojda w jakims zakladzie zajmujacym sie tego typu uslugami... Zalezy mi przede wszystkim na efekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to sa własnie te felgi co na zdjęciu ??? bo jak tak to wg. mnie wystarczy papier wodny 1500, 2000, 2500 i pózniej pasta aluchrom K2 kładziona filcem i super efekt sie otrzymuje :) Ja jestem w trakcie polerowania swoich felg :)i jest to pracochłonne zajęcie ale efekt jest super :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filc na wiertarkę na rzep :) temat bardzo bardzo ciężki do zdobycia :/ ale udało mi się kiedyś na giełdzie trafić u szmelcarzy ;) jakies używane ale umyłem dokładnie i jest bajka :)a szukałem długo długo czegos takiego :/ pytałem nawet u lakierników i przedstawicieli co przyjeżdzają do nich z materiałami to twierdzili ze temat nie osiągalny :/ a ostatnio ze znajomym lakiernikiem przy piwku doszliśmy do wniosku że mozna by spróbować filcem z wkładek do butów :D:) tylko trzeba by go dość mocno przykleic do jakiegoś frezu na wiertarce żeby dośjć w trudno dostępne miejsca do polerowania :) ( w tym tygodniu będe próbował to testować:) a jak wyjdzie to sie okaże )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisali koledzy: papier w rękę i na koniec polerka i lśni jak lustro. Poniżej możesz sobie zerknąć na felgi, które polerowałem. Jedno zdjęcie pokazuje felgę przed wypolerowaniem. I ja wnęki pomalowałem sobie na czarno. Efekt możesz sam ocenić. :)

bd19dc7fc80ec2bfm.jpg

cac99102e5b47da2m.jpg

1d5359ca56f5ba44m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4stówy komplet. Probowalem kiedys zrobic samemu, ale bylo od c...a rysek i zrezygnowalem i pomalowalem na bialo hehe Nie powiem ile wydalem na materialy (scansol, papiery, filce) i ilu odciskow sie przy tym nabawilem :decayed: Moim zdaniem robota dla mega spokojnych osob ze spora iloscia wolnego czasu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba włożyć trochę czasu i energii w samodzielną polerkę, no ale efekt (jak się przyłożymy) jest satysfakcjonujący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jeszcze calego kompletu nie zrobiłem ale juz jedna jest gotowa :):) i jestem bardzo zadowolony :) i ta satysfakcja własnej pracy :) i wygląd auta :):):) a co do czasu to mamy zime i wieczory są naprawde dlugie takze wystarczy dwie godziny poświęcić każdego wieczoru i zima leci szybciej i my mamy zajęcie :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jeszcze calego kompletu nie zrobiłem ale juz jedna jest gotowa :):) i jestem bardzo zadowolony :) i ta satysfakcja własnej pracy :) i wygląd auta :):):) a co do czasu to mamy zime i wieczory są naprawde dlugie takze wystarczy dwie godziny poświęcić każdego wieczoru i zima leci szybciej i my mamy zajęcie :):)

Zima jaka jest każdy widzi, a polerka felg to wspaniały sposób na rozgrzanie się :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima jaka jest każdy widzi, a polerka felg to wspaniały sposób na rozgrzanie się

Ale piwko musi być bo sie pyli wszystko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filc na wiertarkę na rzep :) temat bardzo bardzo ciężki do zdobycia :/ ale udało mi się kiedyś na giełdzie trafić u szmelcarzy ;) jakies używane ale umyłem dokładnie i jest bajka :)a szukałem długo długo czegos takiego :/ pytałem nawet u lakierników i przedstawicieli co przyjeżdzają do nich z materiałami to twierdzili ze temat nie osiągalny :/ a ostatnio ze znajomym lakiernikiem przy piwku doszliśmy do wniosku że mozna by spróbować filcem z wkładek do butów :D:) tylko trzeba by go dość mocno przykleic do jakiegoś frezu na wiertarce żeby dośjć w trudno dostępne miejsca do polerowania :) ( w tym tygodniu będe próbował to testować:) a jak wyjdzie to sie okaże )

Piszesz o krążku filcowym na rzep ?

Jeśli tak to przecież nic prostszego

http://allegro.pl/listing.php/search?string=filc+rzep&category=0&sg=1

Do trudno dostępnych miejsc filc na trzpieniu.

CO do past to ja nie bawiłem się w żadne K2 i inne autosole tylko pasty twarde kupione na giełdzie motocyklowej. Jeszcze mam z pół kilo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filc na wiertarkę na rzep :) temat bardzo bardzo ciężki do zdobycia :/ ale udało mi się kiedyś na giełdzie trafić u szmelcarzy ;) jakies używane ale umyłem dokładnie i jest bajka :)a szukałem długo długo czegos takiego :/ pytałem nawet u lakierników i przedstawicieli co przyjeżdzają do nich z materiałami to twierdzili ze temat nie osiągalny :/ a ostatnio ze znajomym lakiernikiem przy piwku doszliśmy do wniosku że mozna by spróbować filcem z wkładek do butów :D:) tylko trzeba by go dość mocno przykleic do jakiegoś frezu na wiertarce żeby dośjć w trudno dostępne miejsca do polerowania :) ( w tym tygodniu będe próbował to testować:) a jak wyjdzie to sie okaże )

Piszesz o krążku filcowym na rzep ?

Jeśli tak to przecież nic prostszego

http://allegro.pl/listing.php/search?string=filc+rzep&category=0&sg=1

Do trudno dostępnych miejsc filc na trzpieniu.

CO do past to ja nie bawiłem się w żadne K2 i inne autosole tylko pasty twarde kupione na giełdzie motocyklowej. Jeszcze mam z pół kilo :D

dokładnie taki filc dostaniesz w każdym lakierniczym :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie taki filc dostaniesz w każdym lakierniczym :cool1:

no to chyba w małopolskim tak jest bo l lublinie byłem chyba z 6 sklepach i nie mieli czegos takiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w olsztynie z takim filcem tez nie ma najmniejszego problemu, nawet nie sadzilem ze gdziekolwiek moze to byc deficytowy towar :kox:

ja sobie sam spolerowalem relingi, wlasnie filcem na rzepie i aluchromem K2. jak dla mnie wyszlo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie taki filc dostaniesz w każdym lakierniczym :cool1:

no to chyba w małopolskim tak jest bo l lublinie byłem chyba z 6 sklepach i nie mieli czegos takiego :D

a 16 km dalej w swidniku maja hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Kunickiego powinni mieć, ale najtaniej na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panny caly czas mi chodzi po glowie zalozenie na przyszly sezon felg 18" od mercedesa takich

1979612664.jpg

i fajnie by one wygladaly w polerce :kox:

i teraz nad czym mysle caly czas..... silnik ze starej pralki, jakas stara pisata z a4, dlugi pasek..... spawarka/szlifierka/wiertarke/zestaw malego budowniczego... :decayed: i zzrobic cos takiego

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...