Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Błąd 302 przekaznik elektrozaworu ABS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

sprobuje wyczyscic moze cos pomoze a jak nie podjade do znajomego i podlacze pad vag i odczytam blad dzieki za porady pozdrawiam napisze jak juz wszystko posprawdzam czy pomoglo pozdro :)[br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 12:34 _________________________________________________No i wydaje sie byc po problemie przeczyscilem oby dwa czujniki jak je wyciagnolem okazalo sie ze sa tak zasyfione i pordzewiale teraz drganie pedalu ustapilo mam ndzieje ze tak juz zostanie wielkie dzieki grzanek85 no i calej reszcie bo jak sie okazalo raz zle wlozona wtyczka abs a dwa to zabrudzone czujniki ale wspolnymi silami doszlismy jeszcze raz dzieks pozdro :) teraz zostalo mi tylko wspomaganie do opanowania http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_kierowniczy/b5_adp_problem_ze_wspomaganiem-t27386.0.html moze i w tym mi ktos jeszcze czegos doradzi nie zaszkodzi pare rad wiecej :)

Opublikowano

witam jeśli chodzi o te czujniki to wymieniłem tarcze tylnie i oczyściłem czujniki potem zapalił się abs błędy da rade wykasować ale po przejechaniu pare metrów znowu się zpala.błąd zeiazany z różnicą prędkości.pomocy

Opublikowano

Pewnie są źle ustawione pierścienie na piastach popatrz i przesuń delikatnie śrubokrętem żeby byłe mniej więcej wszystkie tak samo pzdr

Opublikowano

słuchajcie najpierw zmieniłem opony na letnie było ok potem zdejmowałem tarcze by stwierdzić w jakim są stanie i były do wymiany ale też oczyściłem czujniki i pierścienie wtedy powstał problem.

Opublikowano

Może przesunąłeś którąś koronkę abs-u i dlatego tak sie stało sprawdź czy są na równi z czujnikami

Opublikowano
  • Autor

hmm mam pytanko w tyle tez znajduja sie czujniki abs czy tylko na przodzie??

Opublikowano

Na 4 kołach są czujniki, wyjmij czujnik i popatrz przez otwór jak jest ustawiona koronka, może jest gdzieś przesunięta i nie chodzi równo z czujnikiem

Opublikowano
  • Autor

nie no ja pytam z czystej ciekawosci gdyz u mnie byla wina czujnikow ale w przodzie przeczyscilem je i abs juz sie nie swieci w tyle nie ruszalem bo myslalem ze sa ale tylko na przodzie czujniki ruszac ich nie bede bo jest jak narazie wszystko ok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.