Treść opublikowana przez WOJTEK WOŁOMIN
-
3.0 tdi bkn
temat do zamknęcia powód pukania wywalona panewka.
-
3.0 tdi bkn
Witam bardzo dawno mnie tu nie było więc przepraszam mam takie pytanie odnosie 3.0 tdi bkn w silniku cos puku wiem ze bez nagrania tego dzwieku jest ciężko coś powiedzieć było podejrzenie ze napinacz padł i przeskoczył łańcuch silnik wyjety rozrząd wymieniony kompletny i dalej coś puka co może być przyczyną (wtrysk) boże jakaś wada tych silników prosze o jakieś info.pozdr
-
[B5 AFN] Jaki filtr paliwa?
PP850
-
[ALL B5] Zainstalowanie świateł do jazdy dziennej pod włącznik halogenów
siemanko jakie masz lampy boscha czy valeo jak boscha to masz halogeny w lampach P.S jak turbinke zrobiłeś sam mogłeś wystarczyło tylko zadzwonić ze nie bedziesz.pozrdo.[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 21:19_________________________________________________sorki zamiast mogłeś czytaj wyczyściłeś
-
[B5 ADR] Kłopoty z Licznikiem
Nie jestem pewien ale moze to być zimny lut na którejś nóżce od silniczka.
-
Ceny wariują !!
Jestem z wami jak coś.
-
[ALL B5] Po wymianie wachacza nie działa ABS
moze czujnik ci sie wysunął zobacz prawidłowe osadzenie czujnika.
-
[B5 ADR] Problem z hamulcem ręcznym
Może kolego linka recznego odmawia juz posłuszeństwa
-
[B5 AFN] Wysokie obroty przy odpaleniu.
A nastawnik lepiej brzmi
-
[B5 AFN] Wysokie obroty przy odpaleniu.
Po mojemu to sterownik pompy wtryskowej
-
[B5 AFN] Problem z wentylatorem...
Teraz pytanie czy poprawnie dziala klimrzega bo być może jest zwarcie na sprzęgle od klimy i stąd załaczajacy sie wentylator.
-
[B5 ADR] prosba odczytu błędów w silniku - trzykrotne piszczenie przy odpalaniu na zimno
17972-sterowanie przepustnicą-niskie napięcie,akumulator,przewody 17967-błąd podstawowego ustawienia przepustnicy,uszkodzona 01249-wtryskiwacz cylindra 1 01250-wtryskiwacz cylindra 2 01251-wtryskiwacz cylindra 3 01252-wtryskiwacz cylindra 4 17978-uszkodzony sterownik immobilaizera-zły kod,ecm,przewody
-
[B5 ADR] Imobiliser w Audi z 1996r Potrzebuje pomocy .
http://img01.allegroimg.pl/photos/400x300/13/97/73/17/1397731716 ta mała puszka to immo jest po lewej stronie nagrzewnicy
-
[INNE] Audi a6 1.9 tdi afn czy to jest uszczelka pod głowicą?
wszystko na to wskazuje ze to uszczelka pod glowicą
-
[INNE] Problem z audi 80 1,9 tdi 1z
Wydaje mi sie ze problem jest ze sterownikiem moze wyrobiona jest kulka albo kulka sie rusza kulka która wchodzi w suwak od dawki paliwa miałem takie problem audi 100 2.5 tdi.
-
[ALL B5] Pojawienie się wykrzyknika na wyswietlaczu podczas jazdy...
Wydaje mi sie ze masz mało płynu hamulcowego.
-
[ALL B5] Termometr w liczniku
ja tez mam 96r tylko pelnego fisa i tam mam temp a w takich zegarach nigdy nie widziałem.
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
9 dni, 5 godz. 15 min. Bedzie lepiej
-
[INNE] Problem z rozruchem VW Sharan
wymień czujnik i po temacie
-
[ALL B5] Alarm i odpalanie z pilota
Moge się oczywiście mylić ale wydaje mi sie ze bedziesz miał wiecej problemów z użytkowaniem tego urzadenia niz to warte,osobiście montowałem pare alarmów lecz takiego niestety nie,ale niech sie jeszcze ktoś wypowie,moze jakas mądra głowa sie trafi
-
[ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich
Równiesz życze wszystkim spokojnych,bezpiecznych,radosnych świąt i jak najlepszego nowego roku.
-
[B5 1Z] Otwiera mi się centralny
chyba cos z pompka centralnego zamka jest sporo na forum na ten temat.
-
[INNE AFN] Blokada rozrządu audi A6
Witam no to super że masz blokatki napewno sie przudadzą równiesz zdrówka życze i wesołych świąt.
-
[INNE AFN] Blokada rozrządu audi A6
cowboy1 szukałem jakiegoś kompletu do afna ale nie moge znależć sa kompletu ale trzpień blokujacy do pompy wtryskowej za cienki bo do pd sa a do afna jest z dwoma wymiarami koło wieksza srednica a w obódowie mniejsza jak znajde tam link.Pozdr.
-
[INNE AFN] Blokada rozrządu audi A6
ja tam tez wale rozrządy bez blokad ale są osoby które myslą ze zrobia to lepiej z blokadami