Treść opublikowana przez WOJTEK WOŁOMIN
-
[ALL B5] jak podpiąć alarm do orginalnego centralnego zamka audi A4
kolego mylisz się
-
[ALL B5] jak podpiąć alarm do orginalnego centralnego zamka audi A4
kolego po lewej strone masz kostki na samej górze po lewej stronie znajdz przewód żółto-niebieski rozetnij go i podłącz przewody otwierający i zamykający,powinno hulać jak coś pisz
-
[B5 1Z] cieknące paliwo z pompy
gdzie miej więcej cieknie górą czy gdziesz bokiem jeśli górą to na 100% sterownikiem.
-
[B5 AFN] Nastawnik pompy wtrysku
kolego co prawda nie robi sie tego metodą domowa tylko na specjalnym stole,lecz przerabiałem juz ten temat.powiedz w jaki sposób doszło do opóżnionej reakcji na gaz.pozdr
-
[B5 AVG] Zgasł w czasie jazdy
kolego może zaworek przy pompie wtryskowej stanął,moze przewódy paliwowe moze byc masa powodów.
-
[B5 AFN] co oznacza i jak się pozbyć
Witam Kto mi powie co oznacza napis FAIL w miejscu inspekcji oleju i jak się tego pozbyć.Z góry dziękuje.Pozdr.
-
[B5 ADP] Może ktoś wie gdzie wpiąc automatyczny włącznik świateł
montowałem nie koniecznie w audi ale w seacie i vw była strona opisem montaż ale jest nie dostępna a dokładnie nie pamiętam.Może ktoś inny ci pomoże.
-
[B5 AFN] Problem z ABS-em ciąg dalszy
opcja
-
[B5 AFN] Króciec z plastiku na głowicy / wyciek płynu chłodzącego
kolego wydaje mi się że winą jest uszczelnienie czujnika.Wyjmij czujnik załóż nowy oring i powinno pomóc.Pozdr.
-
[B5 AFN] co to jest i do czego służy.
Cześć potrzebuje się dowiedzieć co to jest i do czego do służy mianowicie znajduje się za lewym przednim błotnikiem wygląda jak cewka i cały czas pracuje.Czy powinna pracować czy też się obs..ła.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć spoty w promenadzie to są gdzieś na parkingu przed czy w środku putam bo to mój pierwszy i chciałbym we wtorek na niego przyjechać.Pozdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolego sebmis powiedz to coś kosztuje sory ale nie wiem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hej jestem z wołomina i chciałbym zaliczyć mój pierwszy spot czy będzie teraz jakiś.Pozdr
-
[B5 AEB] ABS nie działa
kolego dobicie czujnika powinno pomóc
-
[B5 AHU] Dołożenie pilota do seryjnego centralnego zamka - jak i co ?
dziękuje kolego saints71 za informacje.Pozdrawiam.
-
[B5 AHU] Dołożenie pilota do seryjnego centralnego zamka - jak i co ?
kolego mrogal nie wiem darek powiedział że jak mam domykanie szyb to bedzie problem z otwarciem auta i ze trzeba znależc kabel "odryglowania" bo inaczej nie otważe auta.Kolego powiedz mi co z tym grotem da rade dorobić ten grot tak zeby to było tobrze czy po prostu kupić zwykłe piloty.Darek mówił że dzwi otwoże ale stacyjki juz nie obróce,jak to jest.Prosze o pomoc.Pozdr.
-
[B5 AHU] Dołożenie pilota do seryjnego centralnego zamka - jak i co ?
czesc ja też chciałbym założyć taki alarm z kluczykami typu scyzoryk ale darek powiedział że jest problem z odryglowaniem dzwi i dorobieniem grota pod tem kluczyk.Ktoś wie o co tu biega.Pozdr
-
[B5 ABC] przerwy w działaniu klimatyzacji
pozwole się podłączyć do tematu mam prawie taki sam problem,prawie? bo działa odwrotnie na wolnych obrotach chłodzi jak dodam mu troche gazu wyłącza się.A podczas jazdy co 5 senkund włącza i wyłącza się błedów brak.Pozdro.
-
[B5 AFN] Klimatyzacja po włączeniu sama się wyłącza i znowu włącza
koledzy ja też mam taki problem.Mianowicie odpalam auto klima załącza się i będzie chodziła dopóki nie do dam gazu wtedy się wyłączy puszcze gaz wnowu się załączy.Podczas jazdy załaczy na 5 sekund potem rozłączy na 5 sekund i tak wkoło.Bede zoobowiązany za rozwiązanie mojego problemu.Pozdrawiam.
-
[B6 AVF] Trudny rozruch 1.9Tdi
kolego wymieniałeś może rozrząd,lub kąt wtrysku jest nie odpowiedni
-
[B5 AFN] Spężarka się nie załącza ?
panowie a jeśli u mnie nie ma prądu na zielono-żółtym przewodzie to czego szukać.przekażnik sprawny,sprzęgło klimy też.gdzie dalej szukać
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
koledzy prosze o wskazówki gdzie wejść i jak zrobić logi i drugie mam ori alarm a nie moge wejśc w sterownik.
-
[B5 ADR] centralny zamek-dziwne działanie
nie łączy się z centralnym,alarmem/monitoring,układ konfortu,radio.mam vag 208.1 i taki taki czarny kabel pod usb.
-
[B5 AFN] Czy ktoś wymnieniał tuleje belki tył w avancie
kolego ja tez mam rozwalone tuleje i tak jak ty przymierzam się do ich wymiany belki nie trzeba demontować wystarczy opuścić ją tyle wiem z doświadczenia więcej nie podpowiem.pozd
-
[B6 AVB] VAG-Test
kolego prośiłbym o dokladniejsze wskazówki na temat podłoczenia 12v pod interfejs i co to daje.pozd :