Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WOJTEK WOŁOMIN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WOJTEK WOŁOMIN

  1. na 100% wystepuje przyrząd do blokady wału korbowego w afn a ten zestaw wyżej to nie do afna
  2. Wojciech Sałański Wołomin
  3. Witam panowie wymieniłem ostatnio czujnik położenia wału korbowego w vw passacie 1.8t na drugi dzień wymieniłem ten sam na inny nowy i cały czas pokazuje jego bład można go wykasować alepo dodaniu gazu znowu wywala błąd co jest pomóżcie.Pozdro wojtek.
  4. Nie jestem pewien ale postawił bym na czujnik oleju.
  5. Wszystko sie zgadza ale ja bym pamiętał o uszczelniaczach na wał korbowy,wałek rozrządu i wałek posredni.
  6. witam mam takie samo radio i nie raz tez tak miałem nie przeszkadzało mi to bo to było rzadko ale coto moze byc to nie pomoge bo nie wgłębiałem się w to.
  7. panowie zrobiłem zdjecia schematów radii pierwsze delty na którym zmieniarka działa a drugie concert na którym nie działa zmieniarke mam ori audi system bose. delta concert
  8. dzięki za odpowiedz ale aż nie chce mi się wieżyć zeby nie działała.moze piny w kostce są inaczej rozsytuowane.prosze was o wypowiedzi bo moge to radio jeszcze oddać.
  9. Witam dziś zmieniłem radia z audi delta na concert i nie działa mi zmieniarka prosze o pomoc.
  10. Bardzo dziekuje za odpowiedz
  11. Witam prosze o stwierdzenie co to za urządzenie pytam bo cały czas to działa (cykanie) i nie wiem czy tak ma byc czy jest uszkodzone.
  12. Witam więc tak zatankuje fure, na przekład jest pół kotła na fisie pokazuje za mam do przejechania 580 km a za 5 km pokaże już na przykład 300 km.Czy to nie pływak.
  13. Hej zerwany kapturek na wtrysku nie ma nic wstólnego z kątem wtrysku ja bym go ustwił dla świętego spokoju.
  14. wystarczy odkręcić dekielek i wymienić uszczelke i bedzie
  15. Wszystkiego co najlepsze drodzy forumowicze w nowym roku.
  16. dzięki za wypowiedzi i raczej jeżdze spokojnie
  17. oleju bierze 1.0l od wymiany do wymiany
  18. Witam problemem jest dość intensywne kopcenie z rana przy minusowej temperaturze potem ustepuje.Rozrząd ok, kat wtrysku ok,wczporaj wymieniłem olej motul 5w-40 i filtr paliwa prosze o jakieś sugestie.Pozdr
  19. Siatka zawsze jest inaczej cały syf pozatykałby kanały olejowe.
  20. Ja też polecam sachsa sa
  21. A ja polecam.Wołomin ul.partyzantów 2 tam pracuje i audi tylko ja robie więc zapraszam.
  22. Macie fantazje chłopaki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.