Treść opublikowana przez WOJTEK WOŁOMIN
-
[INNE AFN] Blokada rozrządu audi A6
na 100% wystepuje przyrząd do blokady wału korbowego w afn a ten zestaw wyżej to nie do afna
-
Nasza Klasa - profil klubu
Wojciech Sałański Wołomin
-
[INNE] Wymiana czujnika i dalej wywala błąd
pracuje równo i jeżdzi normalnie
-
[INNE] Wymiana czujnika i dalej wywala błąd
Witam panowie wymieniłem ostatnio czujnik położenia wału korbowego w vw passacie 1.8t na drugi dzień wymieniłem ten sam na inny nowy i cały czas pokazuje jego bład można go wykasować alepo dodaniu gazu znowu wywala błąd co jest pomóżcie.Pozdro wojtek.
-
[B5 AFN] Audi A4 - Sygnał dźwiękowy oleju + kontrolka oleju
Nie jestem pewien ale postawił bym na czujnik oleju.
-
[B5 AFN] Wymiana rozrządu a ... zębatka wałka rozrządu
Wszystko sie zgadza ale ja bym pamiętał o uszczelniaczach na wał korbowy,wałek rozrządu i wałek posredni.
-
Prośba o oddanie głosu. Ważna sprawa :)
poszło
-
[ALL] Problem z radiem Delta
witam mam takie samo radio i nie raz tez tak miałem nie przeszkadzało mi to bo to było rzadko ale coto moze byc to nie pomoge bo nie wgłębiałem się w to.
-
[B5 AFN] Nie działa zmieniarka
panowie zrobiłem zdjecia schematów radii pierwsze delty na którym zmieniarka działa a drugie concert na którym nie działa zmieniarke mam ori audi system bose. delta concert
-
[B5 AFN] Nie działa zmieniarka
dzięki za odpowiedz ale aż nie chce mi się wieżyć zeby nie działała.moze piny w kostce są inaczej rozsytuowane.prosze was o wypowiedzi bo moge to radio jeszcze oddać.
-
[B5 AFN] Nie działa zmieniarka
Witam dziś zmieniłem radia z audi delta na concert i nie działa mi zmieniarka prosze o pomoc.
-
[B5 AFN] Co to za urządzenie?
Bardzo dziekuje za odpowiedz
-
[B5 AFN] Co to za urządzenie?
Witam prosze o stwierdzenie co to za urządzenie pytam bo cały czas to działa (cykanie) i nie wiem czy tak ma byc czy jest uszkodzone.
-
[B5 AFN] Zmieniająca się wartość na fisie
Witam więc tak zatankuje fure, na przekład jest pół kotła na fisie pokazuje za mam do przejechania 580 km a za 5 km pokaże już na przykład 300 km.Czy to nie pływak.
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku a wyciek w przewodzie wtryskiwacza ?
Hej zerwany kapturek na wtrysku nie ma nic wstólnego z kątem wtrysku ja bym go ustwił dla świętego spokoju.
-
[B5 AFN] Cieknie pompa wtryskowa
wystarczy odkręcić dekielek i wymienić uszczelke i bedzie
-
Składamy życzenia świąteczne
Wszystkiego co najlepsze drodzy forumowicze w nowym roku.
-
[B5 AFN] Rano przy -10 mocno kopci na niebiesko
dzięki za wypowiedzi i raczej jeżdze spokojnie
-
[B5 AFN] Rano przy -10 mocno kopci na niebiesko
oleju bierze 1.0l od wymiany do wymiany
-
[B5 AFN] Rano przy -10 mocno kopci na niebiesko
Witam problemem jest dość intensywne kopcenie z rana przy minusowej temperaturze potem ustepuje.Rozrząd ok, kat wtrysku ok,wczporaj wymieniłem olej motul 5w-40 i filtr paliwa prosze o jakieś sugestie.Pozdr
-
[B6 AWX] Złamana rurka bagnetu, kawałek wpadł do silnika
Siatka zawsze jest inaczej cały syf pozatykałby kanały olejowe.
-
[B5 AFN] Amortyzatory tył
Ja też polecam sachsa sa
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Z canem
-
Poszukuje serwisu do A4 z okolic Wołomina - czy taki istnieje ?
A ja polecam.Wołomin ul.partyzantów 2 tam pracuje i audi tylko ja robie więc zapraszam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Macie fantazje chłopaki