Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] ABS nie działa


NanYeo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno wymieniałem tarcze i klocki z tyłu. Po wymianie zauwazyłem ze migają kontrolki od abs (żółta i czerwona z wykrzyknikiem) Mechanik powiedział ze to normalne i trzeba jechac na diagnostyke skasowac bledy. Tak tez zrobiłem ale po skasowaniu nadal sie swieca. Bylem u tego mechanika wszystko jeszcze raz rozebral przeczyscil i powiedzial ze jest wszystko w porzadku. Kontrolki nadal swieca a do tego buca juz nie jade bo on sam nie wie o co chodzi. :angry: tak to jest jak sie szuka najtanszego mechanika. Jaka moze byc przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na diagnostyce wyszło ze w lewym kole. Pewnie bez zdejmowania tarczy nie da rady?

[br]Dopisany: 31 Sierpień 2008, 13:38_________________________________________________A jednak dało rade. wystarczyło wiechac na kanał stuknąć młotkiem i wszystko działa. Bez młota to h** nie robota. dzięki za pomoc. Zawsze można na was liczyć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie bądź tak anty nastawiony do mechanika - robi to od lat i ma doświadczenie, trzeba tylko czasem mieć odrobinę rozsądku i własne spojrzenie na problemy. Jak widzisz wyczyszczenie, prawidłowy montaż czujnika i skasowanie błędu na koniec to wszystko co należało zrobić. Żadko kiedy uszkodzi się czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...