Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Zawieszenie 1BE, oznaczenia kropek, amortyzatory niebieskie a czerwone


fistach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Noszę się z zamiarem założenia zawieszenia 1BE do mojego Audi A4 B5 1.9 TDI 2000 rok.

W garażu już leżą dwa niebieskie tylne amortyzatory ze sprężynami (sprężyny mają 3 białe kropki)

Chciałbym dokupić do zestawu amortyzatory na przód. Mogę zakupić przednie amortyzatory koloru czerwonego od 1 BE wraz ze sprężynami pochodzącymi z A4 B5 1.8 T (sprężyny mają jedną kropkę koloru zielonego i jedną różowego)

Czy w takiej konfiguracji stworzę dobry komplet zawieszenia 1BE do mojej A4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprezyny od benzyny sa nieco ciensze, wiec przod usiadzie nieco bardziej jesli tyl bedzie ori 1be od diesla, a amorki beda dobre, bo byly te same w dieslach i benzynach R4, z tym ze mocowanie amora chyba bylo ciut inne w przedliftach i poliftach (AEBy byly tylko przed liftem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mogę zakupić amortyzatory przednie 1BE od audi A4 B5 2.5 TDI, kolor czerwony, kropki: zielona i niebieska.

Na tył mam już zakupione amortyzatory niebieskie 1BE z 1.9 TDI kropki: 3 x biała.

Czy stworzę z tego dobry komplet 1BE pasujący do mojego diesla 1.9 TDI po lifcie?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w 100% pewien ale wydaje mi się że z benzyny by były dobre te sprężyny. Na 100% nie z silnika 2.5TDI. Wydaje mi się że w 1.6, 1.8, 1.8T, i 1.9TDI były te same sprężyny. Inne były w 2.4, 2.6, 2.8 i 2.5TDI Ja to wyczytałem na forum więc poszukaj, może znajdzieć ten post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...