Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Telepie na wolnych obrotach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"zrezygnował bym z dwumasu."

Widzieliście tarczę sprzęgła z tego zamiennika?

Od dwumasa jest to blacha z okładzinami, zamiennik jest skomplikowany, zawiera sprężyny.

Na moje oko to sprężyny dwumasa lądują w tarczy sprzęgła.

Dla mojego pełny zestaw dwumas 2000zł, zamiennik 1350. :mysli:

Ma ktoś ten zamiennik dwumasa? Jakie wrażenia? Ponoć kultura jazdy mniejsza

Opublikowano

Według mnie gra nie warta świeczki. Wymieniać dwumas na dwumas - tylko i wyłącznie z LUKa, zrobić to porządnie i mieć spokój na kilka-kilkanaście lat :)

Opublikowano

looknij tu kolego duzo tego na ten temat ja wyczailem ze moge miec sprzegielko alternatora

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1397981.html

Opublikowano
  • Autor

Sprzęgiełka alternatora nie sprawdzałem, ale zrobie to w najbliższym czasie.

A co myślicie jakbym mu troche podniósł wolne obroty powiedzmy do około 900.

Wystarczy, że lekko dodaje gazu i drgania znikają więc powinno pomóc.

Opublikowano

ponizej tez ci powinny znikac np podczas puszczania klimy

Opublikowano
  • Autor

Nie mam klimy :)

Opublikowano

aha ale mysle ze raczej sprobuj obnizyc obroty ile ci vag pokazuje?? ty juz masz pompowtryski czy jeszcze wtryski??

Opublikowano
  • Autor

Ja mam jeszcze zwykłą pompe wtryskową.

Obroty mam takie jak powinny być czyli 861

Opublikowano

wersja nastawnik dawki paliwa?? a jak z temperatura stoi niezmiennie na 90 po kilku kilometrach??

Opublikowano
  • Autor

z Tym nastawnikiem to Ci nie powiem bo szczerze mówiąc nie wiem jak to sprawdzić.

A co do tempertury to jest wszystko w normie.

Opublikowano
  • Autor

Mam dokładnie takie samo coś.

Opublikowano

no to tak drgania moga byc spowodowane niewlasciwym ustawieniem kata tego nastawnika badz tez juz on jest do regeneracji jedz do kogos kto regeneruje te nastawniki badz tez do pompiarza niech ci sprawdzi pod vagiem i ewentualnie ustawi odpowiedni kat jego nie powinno to kosztowac wiecej niz 50zl no chyba ze regeneracja to 250

Opublikowano
  • Autor

Słuchaj kąt wtrysku miałem ustawiany i sprawdzane wszystkie parametry Vagiem i wszystko jest ok.

Opublikowano

to pewnie wtryski albo poduszki bo juz nic innego nie pozostaje

Opublikowano
  • Autor

Poduszki sprawdzone, wtryski wątpie auto ma 211 tys a pozatym było sprawdzane vagiem.

Jeszcze zostaje do sprawdzenia to sprzegiełko alternatora ewentualnie dwumas.

Opublikowano

a ty masz dwumas?? czy jednomas. przy zmianie biegow ci szarpie jak puszczas sprzeglo??

Opublikowano
  • Autor

właśnie nie jestem do końca przekonany czy u mnie już był dwumas, ale szarpać nic nie szarpie

Opublikowano

to ja juz nie wiem. ja mam podobny problem u siebie na pompowtryskach i tez mi telepie nie wiem czemu

Opublikowano
  • Autor

Ja będe szukał kogoś w mojej okolicy kto sie bardziej orjentuje w temacie. Może jak to zobaczy to cos podpowie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.