Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] MOJA NOWA A4 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Oto moja nowa A4 :a4fan: proszę o komentarze i rady:)

pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Wczoraj nie miałem czasu opisać autka dzisiaj troszkę go znalazłem :)

Wiec tak posiadaczem tego autka jestem od 2 tyg i narazie autko wymaga bardzo dużego dopieszczenia od strony mechanicznej .... :( wymiana zawieszenie przedniego, tarcze przód i tył, klocki tak samo, filtry, rozrząd, płyny eksploatacyjne, olej, paski itd.... może i z zewnątrz wygląda w miarę dobrze ale strona techniczna to zupełnie inny świat.... mimo tego zdecydowałem się doprowadzić to autko do stanu idealnego bo to przecież AUDI :audi: :> mam nadzieje że wszystko będzie ok:)

Wyposażenie tego Autka to:

Felgi to 17" org Audi - na oponach prof 45 Pirelli przód szer 205 tyl 225

cała jest obniżona i usztywniona ;)

wspomaganie - nie działa

elektryczne szyby

elektryczne lusterka - nie działają

elektryczny szyberdach - też nie działa

sprawdzałem i nie sa to bezpieczniki wiec trochę grzebania się zapowiada :D

klimatronic

centralny zamek

2 poduszki immobiliser

i jeszcze jedno naklejki eesssssline już nie ma od kiedy niunia jest moja:)

02f2e9f283c33c32.jpg

38abf1d27c63c3e1.jpg

5f943b6dfdc6911e.jpg

747327905e47ca76.jpg

Opublikowano

Kolor ładny , ale te lexy na tyle to nie pasują :no:

Wydech ... hmm... Audi nie Honda , nie ten styl :rolleyes:

Lampy poliftowe do przodu , grillek S4 i juz miodek :decayed:

No i te kieruneczki pomarańczowe przydało by sie wymienić na białe :th:

Polifty na tył lub LED'y :naughty:

Kolego opisz troszki samochodzik :tongue4::wink4: Wypas , plany ect.

Opublikowano

Ładne autko... i super się prezentuje na tym felunku :>, co to za fele i jaki maja rozmiar? Ja bym zmienił boczne kierunki i przednie lampy... w pierwszej kolejności :)

A jakie modyfikacje planujesz? I opisz na jakim wypasie jest niunia :cool:

Opublikowano

lampy tylne do wymiany :thumbdown: przednie też na polifowe :th: grill zostaw bo wszyscy walą S4 i robi się to nudne :kwasny: felgi fajne i kolor :th:

Opublikowano

Pierwsze do zmiany to wydech..., jaki masz tam znaczek na tylnej klapie po lewej stronie :mysli:

Opublikowano

jaki masz tam znaczek na tylnej klapie po lewej stronie

E Ssssssss :decayed:

Opublikowano

E Ssssssss :decayed:

...to drugie po wydechu do sciagnięcia :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.