Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wariowanie FIS (filmik)


Cin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy ktoś spotkał się z takim problemem. Wariuje mi FIS, wyłącza się włącza się sam. Nieraz jest dobrze 2 miesiące a nieraz nie chce się włączyć przez 2 dni. Im zimniej tym chyba gorzej. Czy to problem z zimnymi lutami. Problem jest tylko z fisem. Po włączeniu się wyświetla się na pomarańczowym OK, jak by test robił tez ale tego nie jestem pewien. Nieraz mruga sobie co 3 sekundy.

ACEFF wyceniło naprawę na 100zł i to niby nie dotyczy samego wyświetlacza ( bo on tez do wymiany sie kwalifikuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ci się wzięło 100zł na naprawę wyświetlacza. Chyba jasno napisałem ze koszt usterki o która pytam to 100zł a nic nie ma o kosztach naprawy samego wyświetlacza. Bo to niby nie dotyczy FISa i dlatego pytam czy ktos miał cos z takim problemem do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci taką diagnozę stawiał za 100 zł. Pewnie taśma sie od wyświetlacza rozpięła o ot magicy podepną za 100 pln a wyświetlacz przecież dobry wiec nie mogą wyświetlacza zakwalifikować. Magik dotknie łapą, 10 min i 100 jego. Sam bym chciał zarabiać 100 w 10 min. no nawet na godzine :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ci się łapy trzęsą :tongue4: Wyciągnąć licznik nie jest trudno. Zajrzyj sam jeśli poprawisz i nie będzie efektu wtedy szukaj ludzi, który to zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ciężko kręcić i jechać jednocześnie, szczególnie po mokrym bruku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci taką diagnozę stawiał za 100 zł. Pewnie taśma sie od wyświetlacza rozpięła o ot magicy podepną za 100 pln a wyświetlacz przecież dobry wiec nie mogą wyświetlacza zakwalifikować. Magik dotknie łapą, 10 min i 100 jego. Sam bym chciał zarabiać 100 w 10 min. no nawet na godzine :)

Spoko.

Rozbierz taki licznik, a potem zobacz, czy jest tam coś, co się może rozpinać. :evil:

Jak znajdziesz, to kasuj te PLN-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio sobie wymieniałem wyświetlacz w fisie i sama wymiana jest upierdliwa, trzeba mieć stację hot air a i tak dla niewprawnego jest to 30 minut roboty, a koleś co regeneruje za 100 zeta musi:

- Odlutować wyświetlacz hotem uważając żeby nie urwać ścieżek

- zdjąć folię zabezpieczającą połączenie

- Rozkleić dwie taśmy za pomocą acetonu - trzeba moczyć około godziny, uważać żeby napylonych ścieżek nie zetrzeć...

- odczyścić połączenie ze starego kleju

- położyć nowy klej (rolka specjalnej taśmy to koszt około 120 zł za 3 metry)

- położyć nową folię zabezpieczającą

- przylutować wyświetlacz z powrotem do płyty.

Więc panowie za 100 zeta to jest w huk roboty a na dodatek duże ryzyko że uwalimy wyświetlacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś wymienia wyświetlacz w fisie za 100 zeta to robi to naprawdę tanio. Ja jak kupiłem moją niunię to też miałem walnięty wyświetlacz.Znalazłem na allegro kolesia który wymienia za 300 zeta od ręki.Umówiłem się na konkretny termin i wyświetlacz wymienił mi od ręki.Całość trwała może z 30 minut.Wymiana oczywiście z roczną gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...