Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] [B5]Zamiana oryginalnego radia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do Was pytanie.Mam Audi A4 B5 99' po face liftingu, mianowicie chodzi mi o to, że mam oryginalne radio audi chorusblaugi2.jpg, które się zepsuło a naprawa kosztować będzie ok. 200zł. Chciałbym się dowiedzieć czy jeżeli chciałbym kupić inne radio, też oryginalne np:

image038.jpg lub radio-klimabedienteil-audi-a4-b5-1275567004821164230.jpg ,symphonyiti7.jpgaudi_a4_b5_radio_symphony_01.jpg

Które z tych radio pasowałoby.

Moja deska rozdzielcza wygląda tak:

C20991072_8.jpg .

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych co pokazałeś to tylko concert. Bo reszta jest na 2 din i trzeba zmieniać kosz i klimatronika. A przy RNS dochodzi emulacja szyny CAN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie opłaca się naprawić radio, przy takim czymś jest dużo grzebania, jak napisał kolega wyżej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawianie kaseciaka mija się z celem. To już lepiej kupić radio nie fabryczne, albo dłubać concert II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla tego zastanawiam się nad zamiana radia, bo naprawa jest droga. Myślę o tym Concert, ale co tam będzie do dłubania? Nie wystarczy po prostu podmienić?

Edit: A co do nieoryginalnego radia, to nie zbyt chcę. Nie będzie to wyglądało tak ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat montażu concert II w B5 był poruszany na forum. Niewiem czy przypadkiem nie trzeba czegoś modzić z podłączeniem fisa w zegarach bo w B5 jest po linii K a w B6 CAN i zasilaniem bo w kostce od B6 masz tylko jednego (+).

Już wiem bo sprawdziłem i będzie potrzebny ci adapter CAN, Bez niego nie będzie podświetlenia przycisków, nie działa fis i radio wyłącza się co dwie godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiana na inne tez wchodzi w gre, ja po prostu wyklczylem zmiane na szerokie :P, kolega ma w b5 radio concert i co godfzine mu sie wyłącza ;O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...