Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVF] Czysta seria :)


seba1-2

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chodzi o 1z i ahu to silniki te są takie same, jedyne czym się różnią to moje ahu ma dwumasa, wykaz części jest na pierwszej stronie, co jest potrzebne do przeróbki na awx

ps. rozumiem że chodzi ci o zmianę turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko o Turbo, bo mocy trochu malo... a jakbym wymienil turbo, i dom tego chip, to mysle ze by mnie to ustawialo... ale kiedy to bedzie :mysli: ale dzieki za info... a jeszcze robiles cos z komputerem, czy jedziesz na orginalnym od AHU...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 1z trzeba jeszcze kompa na 16 bitowca zmienic, przy okazji wtryski jakies od 110 KM i mozna by sie pokusic o zmiane pompy wtryskowej

a akurat dwumasa bym nie rezał do 1z-ta :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokolnh, a wiec warto sie w to bawic... i jak z kosztami, bardzo sie podniosa :mysli:... nie chce ladowac w niego nie wiem ile kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokolnh, a wiec warto sie w to bawic... i jak z kosztami, bardzo sie podniosa :mysli:... nie chce ladowac w niego nie wiem ile kasy...

to nie temat na dyskusje o tym, ale jesli masz samochód w dobrym stanie i te bety dorwiesz w dobrych pieniadzach to warto :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz zbieram fundusze na soft i wtryski no jak by nie patrzeć 2500zł :shocked: trzeba mieć.... :hi:

a co do rezania własnego auta myślę że warto pod warunkiem że dorwiesz dobre dojście do częsci[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2008, 20:56 _________________________________________________postanowiłem monitorować doładowanie mojej turbiny i zakupiłem wskaźnik oraz obudowę na słupek, zakupione na allegro

efekt końcowy

b74c633d1bd83de7m.jpg4edc9f01c006c80em.jpg9730f4fc1213d841m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawał dobrej roboty odwaliłeś.......pomysł z pomiarem doładowania super (też bym chciał coś takiego)......ja również wymieniałem turbo na AWX jestem już po korekcie softu u Rogala i wyszło 146 km(troszkę mało, ale auto do najmłodszych nie należy).....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny wynik rogal to vip w tej dziedzinie, ja też już nie mogę się doczekać wirusa :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie. jestem po kupnie i montażu czegoś takiego :th:

http://www.allegro.pl/item352460156_koncowki_wtryskow_216_bosch_tuning_vw_asv_afn.html

czyli końcówki wtryskiwaczy 0,216 :kox: zamontowane dziś, autko dużo lepiej się zbiera takie moje odczucie po jeździe próbnej....

teraz tylko został mi soft.... :naughty: myślę że w tym tygodniu będę dzwonił do rogala rezerwować jakiś wolny termin zobaczymy co z tego wyniknie.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba, a powiedz mi czemu Ty nie wpadasz na spoty ? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak jakoś, mam kawałek do kaka i nie mogę sie zebrać... [br]Dopisany: 10 Maj 2008, 22:38 _________________________________________________witam ponownie.... upały się zbliżają więc postanowiłem przyciemnić szybki, różnica kolosalna auto teraz się tak nie nagrzewa a oto fotki strona nr1

[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 21:03 _________________________________________________zapominałem dodać że w środku pojawił sie turbo timer greddy który pozwala na schłodzenie auta po ostrym butowaniu super sprawa bo nie zawsze miałem czas żeby siedzieć w środku i czekać aż turbinka ostygnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast lampek będzie FMIC :kox: tylko po malutku bo budżet jest napięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile dałes za scieme? widze ze przod troche jasniej, napisz jeszcze ile masz sciemy z tylu a ile z przodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za komplet 600zł tył mam najciemniejszą folie jaką jest a przód najjaśniejszy tak tylko żeby kontrast złamać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za turbo timer greddy dałem 200zł używany ale w stanie jak nowy :evil:

8ed7ddccf1c00d2bm.jpg7d03559ba0c7a3bdm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...