Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVF] Czysta seria :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

furacz dobry kurde 1 raz widze ten temat mody super i podoba mi sie ten nowy nabytek sam bym taki przygarnol :dancing:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

na ten sezon myślę że wpadną wtryski które już od tamtego roku morduje, zderzak s4 który połamałem wzeszłego roku i pare dupereli

---------- Post added at 19:24 ---------- Previous post was at 19:09 ----------

poza tym dzięki Krycha wpadło podszybie poliftowe, brakuje jeszcze paru i będzie jak u kowiego

1fda3053e7c26001med.jpg

Opublikowano
na ten sezon myślę że wpadną wtryski które już od tamtego roku morduje, zderzak s4 który połamałem wzeszłego roku i pare dupereli

---------- Post added at 19:24 ---------- Previous post was at 19:09 ----------

poza tym dzięki Krycha wpadło podszybie poliftowe, brakuje jeszcze paru i będzie jak u kowiego

http://images50.fotosik.pl/1432/1fda3053e7c26001med.jpg

no u mnie podszybue też siedzi, resztę osłon bede rezał, taki custom pójdzie, mam nadzieje ze wyjdzie:jerk:

Opublikowano
  • Autor

no to spiesz się to zerznę od CIEBIE

---------- Post added at 19:50 ---------- Previous post was at 19:48 ----------

żart oczywiście

Opublikowano
no to spiesz się to zerznę od CIEBIE

---------- Post added at 19:50 ---------- Previous post was at 19:48 ----------

żart oczywiście

jak dobrze wyjdzie prototyp to czemu nie:naughty:

Opublikowano
na ten sezon myślę że wpadną wtryski które już od tamtego roku morduje, zderzak s4 który połamałem wzeszłego roku i pare dupereli

---------- Post added at 19:24 ---------- Previous post was at 19:09 ----------

poza tym dzięki Krycha wpadło podszybie poliftowe, brakuje jeszcze paru i będzie jak u kowiego

http://images50.fotosik.pl/1432/1fda3053e7c26001med.jpg

:hi:

Opublikowano

czemu szkoda ?

Opublikowano
czemu szkoda ?

oj sam wiesz jak z tymi bolcyma jest, a jezdzic z nie zapieta kanapa to ja to juz przerabialem

Opublikowano

jak nie będzie bardzo ostro hamował to mu się nie będzie składać:decayed:

Ricardosy robią robote w każdej postaci:naughty:

Opublikowano
  • Autor

panowie panowie ja miałem składaną kanapę teraz mam nie, a te recarosy kupiłem składane, uchwyty wszystkie mam czyli podejdzie bez problemu, o żadnym składaniu nie ma mowy wolno nie jeżdżę:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.