Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Nowa stacyjka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem ze stacyjka mianowicie kupilem stacyjke z kluczykiem scyzorykiem zalozylem niby ale samochod zapala i gasnie. Czy istnieje jakas mozliwosc zaprogramowania samego kluczyka ?

Opublikowano

Witam mam problem ze stacyjka mianowicie kupilem stacyjke z kluczykiem scyzorykiem zalozylem niby ale samochod zapala i gasnie. Czy istnieje jakas mozliwosc zaprogramowania samego kluczyka ?

przełóż transponder :)
Opublikowano
  • Autor

gdzie tego transpondera szukac ?

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 13:59_________________________________________________jesli chodzi ci o immo to nie posiadam

Opublikowano

gdzie tego transpondera szukac ?

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 13:59_________________________________________________jesli chodzi ci o immo to nie posiadam

jak byś nie posiadał to by nie gasł silnik :)
Opublikowano
  • Autor

chodzi o to ze nie posiadam do nowej stacyjki stary chyba trzeba jakos przeprogramowac

Opublikowano

Przełóż stary do nowego kluczyka - powinien działać. Z tego co pamiętam, to immo jest w liczniku, a nie w stacyjce.

Opublikowano
  • Autor

ale ja w poprzedniej stacyjce miale zwykly prosty klucz nie scyzoryk :confused4:

Opublikowano

Z tego co pamiętam, to immo jest w liczniku, a nie w stacyjce.

W jego roczniku nie jest w liczniku a w puszcze immo

ale ja w poprzedniej stacyjce miale zwykly prosty klucz nie scyzoryk :confused4:

nie szkodzi.Zapewne jest w srodku zalany plastikiem :)
Opublikowano

W zwykłym kluczyku też masz transponder - po otwarciu kluczyka zobaczysz taką małą czarną "pestkę". Nie jestem tylko pewien czy będzie pasowała do scyzoryka, ale podejrzewam że tak.

Opublikowano
  • Autor

niewiem jak wyglada ta pestka ale nie widze jej

Moze jest jakis sposob zrobienia tego posiadam vag

Opublikowano

niewiem jak wyglada ta pestka ale nie widze jej

Moze jest jakis sposob zrobienia tego posiadam vag

użyj opcji szukaj.Było wiele razy o tym. Było powiedziane ,że masz przełożyć transponder to tak zrób.Na 99 % on jest szklany
Opublikowano
  • Autor

oki bede szukal. W jaki sposob mam go przelozyc

Opublikowano

1. Otwórz stary kluczyk (ostrożnie, żeby nie wyleciał z niego transponder, bo jest go potem ciężko znaleźć na podłodze :) )

2. Zlokalizuj transponder - "małą szklaną rureczkę"

3. Wyjmij ją - normalnie, palcami.

4. Otwórz nowy kluczyk i włóż do niego transponder.

5. Odpal auto :-)

Opublikowano
  • Autor

nie bardzo rozumiem jak mam otworzyc stary kluczyk ?

Opublikowano

nie bardzo rozumiem jak mam otworzyc stary kluczyk ?

jeżeli nie składa się z dwóch połówek to niestety musisz go ostrożnie rozłupać żeby sie dostać do transpondera
Opublikowano
  • Autor

mam rozumiec plastikowa obudowe grotu ? Bo posiadam tez sapasowy klucz w postaci samego grotu

Opublikowano

Transponder jest umiejscowiony w pobliżu grota kluczyka, więc w takim przypadku rozłupuj go od drugiej strony, tak, żeby nie uszkodzić transpondera.

Opublikowano
  • Autor

to w jaki sposob dziala sam grot gdzie tu sie znajduje transponder

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 14:44_________________________________________________mala poprawka teraz to juz nawet kluczyki i stara stacyjka nie dzialaja :slina:

Opublikowano

to w jaki sposob dziala sam grot gdzie tu sie znajduje transponder

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 14:44_________________________________________________mala poprawka teraz to juz nawet kluczyki i stara stacyjka nie dzialaja :slina:

Sam grot nie ma nic wspólnego z immo. Szklana pastylka siedzi w plastikowej obudowie kluczyka. Obudowa musi dać się rozpołowić, pastylka jest włożona na ścisk, trzeba ją bardzo delikatnie wyjmować żeby nie pękła.

Przy stacyjce masz czujnik immobilajzera. Jeżeli kluczyk jest daleko od niej to nie odpalisz auta.

Tutaj wszystko opisane. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.0

Albo daleko jest kluczyk od pętli albo ją uszkodziłeś.

Opublikowano
  • Autor

pal licho ze stara stacyjka mam nowo z kluczykiem nowym tyllko nie wiem jak zaprogrmowac immo zeby samochod dzialal z nowa stacyjka i kluczem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.