Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Nowa stacyjka


mati101086

Rekomendowane odpowiedzi

Już 2 strona o tym żebyś przełożył pastylkę w kluczykach, a Ty wraz swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PA084881.jpg

przełóż to ZAMKNĄĆ :wallbash:

tylko on ma kluczyk stary jeszcze nacinany a nie ten z fotki frezowany i obawiam sie,że on jest nie rozbieralny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank się rozpoławia. Chyba by nie kodowali immo i nie zalewali go gorącym plastikiem pod ciśnieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie ten z fotki tez nie jest rozbieralny nie ma latarki jest wszystko na stałe mi sie wydaje ze on jest ponacinany widac ciecia na brzegach chyba ze sie mylę

ale głupoty opowiadasz...ten z fotki sie rozkłada na 2 części :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie ten z fotki tez nie jest rozbieralny nie ma latarki jest wszystko na stałe mi sie wydaje ze on jest ponacinany widac ciecia na brzegach chyba ze sie mylę

ale głupoty opowiadasz...ten z fotki sie rozkłada na 2 części :naughty:

mam 3 kluczyki do swojego i teraz wszystkie rozebrałem i jest immo masz racje sry 2 strony zapisane a on i tak nie przełoży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez latarki jest dawany jako zapas. Wihajstrowi chodzi raczej o frezowany grot lub nacinany. Na 100% jeżeli w kluczyku siedzi immo da się rozpołowić obudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dzieki za pomoc udalo sie przelozyc transponder :good: kluczyk fakt nierozbieralny ale powoli zyletką dokopalem sie i przelozylem :>

Teraz mam takie dwa pytani:

1 Czy uda mi sie zaprogramowac ten pilot z klucza do mojego centralnego jakis ''meta system'' domyslam sie ze nieorginalny probowalem juz sposobami na forum

2 Czy moge podpiac poduszke bez odpinania akumlatora ?

3 Pozostal mi jeden kabelek z taka sama wtyka jak ten co idzie do immo obok stacyjki a najgorsze ze nie moge zlokalizowac gdzie to wpiac[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 17:10_________________________________________________kolejnyproblem to taki ze vagiem tez nie zaprogramuje gdyz nie ma modulu komfortu :angry: ma ktos pomysl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Czy uda mi sie zaprogramowac ten pilot z klucza do mojego centralnego

nie...

2 Czy moge podpiac poduszke bez odpinania akumlatora ?

nie powinineś

kolejnyproblem to taki ze vagiem tez nie zaprogramuje gdyz nie ma modulu komfortu :angry: ma ktos pomysl ?

tak.Odpuść sobie i oddaj do kogoś kumatego który ogarnie temat[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 18:27_________________________________________________ :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...