Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Nowa stacyjka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już 2 strona o tym żebyś przełożył pastylkę w kluczykach, a Ty wraz swoje.

Opublikowano

PA084881.jpg

przełóż to ZAMKNĄĆ :wallbash:

tylko on ma kluczyk stary jeszcze nacinany a nie ten z fotki frezowany i obawiam sie,że on jest nie rozbieralny...
Opublikowano

PA084881.jpg

przełóż to ZAMKNĄĆ :wallbash:

tylko on ma kluczyk stary jeszcze nacinany a nie ten z fotki frezowany i obawiam sie,że on jest nie rozbieralny...

szlifierka i jada po jednym mm aż go znajdzie :>
Opublikowano

Na bank się rozpoławia. Chyba by nie kodowali immo i nie zalewali go gorącym plastikiem pod ciśnieniem?

Opublikowano

niech zapoda fotki to sie dowiemy :)

Opublikowano

zobaczcie ten z fotki tez nie jest rozbieralny nie ma latarki jest wszystko na stałe mi sie wydaje ze on jest ponacinany widac ciecia na brzegach chyba ze sie mylę

Opublikowano

zobaczcie ten z fotki tez nie jest rozbieralny nie ma latarki jest wszystko na stałe mi sie wydaje ze on jest ponacinany widac ciecia na brzegach chyba ze sie mylę

ale głupoty opowiadasz...ten z fotki sie rozkłada na 2 części :naughty:
Opublikowano

zobaczcie ten z fotki tez nie jest rozbieralny nie ma latarki jest wszystko na stałe mi sie wydaje ze on jest ponacinany widac ciecia na brzegach chyba ze sie mylę

ale głupoty opowiadasz...ten z fotki sie rozkłada na 2 części :naughty:

mam 3 kluczyki do swojego i teraz wszystkie rozebrałem i jest immo masz racje sry 2 strony zapisane a on i tak nie przełoży
Opublikowano

Bez latarki jest dawany jako zapas. Wihajstrowi chodzi raczej o frezowany grot lub nacinany. Na 100% jeżeli w kluczyku siedzi immo da się rozpołowić obudowę.

Opublikowano
  • Autor

panowie dzieki za pomoc udalo sie przelozyc transponder :good: kluczyk fakt nierozbieralny ale powoli zyletką dokopalem sie i przelozylem :>

Teraz mam takie dwa pytani:

1 Czy uda mi sie zaprogramowac ten pilot z klucza do mojego centralnego jakis ''meta system'' domyslam sie ze nieorginalny probowalem juz sposobami na forum

2 Czy moge podpiac poduszke bez odpinania akumlatora ?

3 Pozostal mi jeden kabelek z taka sama wtyka jak ten co idzie do immo obok stacyjki a najgorsze ze nie moge zlokalizowac gdzie to wpiac[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 17:10_________________________________________________kolejnyproblem to taki ze vagiem tez nie zaprogramuje gdyz nie ma modulu komfortu :angry: ma ktos pomysl ?

Opublikowano

1 Czy uda mi sie zaprogramowac ten pilot z klucza do mojego centralnego

nie...

2 Czy moge podpiac poduszke bez odpinania akumlatora ?

nie powinineś

kolejnyproblem to taki ze vagiem tez nie zaprogramuje gdyz nie ma modulu komfortu :angry: ma ktos pomysl ?

tak.Odpuść sobie i oddaj do kogoś kumatego który ogarnie temat[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 18:27_________________________________________________ :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.