Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Nowa stacyjka


mati101086

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ze stacyjka mianowicie kupilem stacyjke z kluczykiem scyzorykiem zalozylem niby ale samochod zapala i gasnie. Czy istnieje jakas mozliwosc zaprogramowania samego kluczyka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem ze stacyjka mianowicie kupilem stacyjke z kluczykiem scyzorykiem zalozylem niby ale samochod zapala i gasnie. Czy istnieje jakas mozliwosc zaprogramowania samego kluczyka ?

przełóż transponder :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie tego transpondera szukac ?

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 13:59_________________________________________________jesli chodzi ci o immo to nie posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie tego transpondera szukac ?

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 13:59_________________________________________________jesli chodzi ci o immo to nie posiadam

jak byś nie posiadał to by nie gasł silnik :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełóż stary do nowego kluczyka - powinien działać. Z tego co pamiętam, to immo jest w liczniku, a nie w stacyjce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to immo jest w liczniku, a nie w stacyjce.

W jego roczniku nie jest w liczniku a w puszcze immo

ale ja w poprzedniej stacyjce miale zwykly prosty klucz nie scyzoryk :confused4:

nie szkodzi.Zapewne jest w srodku zalany plastikiem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwykłym kluczyku też masz transponder - po otwarciu kluczyka zobaczysz taką małą czarną "pestkę". Nie jestem tylko pewien czy będzie pasowała do scyzoryka, ale podejrzewam że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak wyglada ta pestka ale nie widze jej

Moze jest jakis sposob zrobienia tego posiadam vag

użyj opcji szukaj.Było wiele razy o tym. Było powiedziane ,że masz przełożyć transponder to tak zrób.Na 99 % on jest szklany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Otwórz stary kluczyk (ostrożnie, żeby nie wyleciał z niego transponder, bo jest go potem ciężko znaleźć na podłodze :) )

2. Zlokalizuj transponder - "małą szklaną rureczkę"

3. Wyjmij ją - normalnie, palcami.

4. Otwórz nowy kluczyk i włóż do niego transponder.

5. Odpal auto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem jak mam otworzyc stary kluczyk ?

jeżeli nie składa się z dwóch połówek to niestety musisz go ostrożnie rozłupać żeby sie dostać do transpondera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transponder jest umiejscowiony w pobliżu grota kluczyka, więc w takim przypadku rozłupuj go od drugiej strony, tak, żeby nie uszkodzić transpondera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w jaki sposob dziala sam grot gdzie tu sie znajduje transponder

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 14:44_________________________________________________mala poprawka teraz to juz nawet kluczyki i stara stacyjka nie dzialaja :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w jaki sposob dziala sam grot gdzie tu sie znajduje transponder

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 14:44_________________________________________________mala poprawka teraz to juz nawet kluczyki i stara stacyjka nie dzialaja :slina:

Sam grot nie ma nic wspólnego z immo. Szklana pastylka siedzi w plastikowej obudowie kluczyka. Obudowa musi dać się rozpołowić, pastylka jest włożona na ścisk, trzeba ją bardzo delikatnie wyjmować żeby nie pękła.

Przy stacyjce masz czujnik immobilajzera. Jeżeli kluczyk jest daleko od niej to nie odpalisz auta.

Tutaj wszystko opisane. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2784.0

Albo daleko jest kluczyk od pętli albo ją uszkodziłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pal licho ze stara stacyjka mam nowo z kluczykiem nowym tyllko nie wiem jak zaprogrmowac immo zeby samochod dzialal z nowa stacyjka i kluczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...