Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Passat B6 bez fabrycznego radia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może ktoś się orientuje czy w VW Passacie bez fabrycznego radia chcąc takowe założyć trzeba tak jak w audi dorobić kabel CAN od zegarów do radia czy może VW nie jest tak skąpy jak audi :) i ma taki kabelek zawsze?

Będę robił taką przekładkę w sobotę i nie wiem co mnie czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz kostkę ISO tylko, mogę ci taką sprzedać gdyż kupiłem dla siebie jak miałem passata b6 (3C) ale nie zdążyłem jej założyć gdyż auto sprzedałem jest nowiutka możemy się dogadać ja za nową 2 lata temu płaciłem 85zł + wysyłka ale pewnie przez okres 2 lat ceny poszły w dół więc się dogadamy zobacz po ile stoją takie kostki ona przerabia z dużego iso na dwa małe do radia typu pioneer alpine jvc itd mogę ci zrobić zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sęk w tym że auto nie miało fabrycznego radia i klient chce takowe założyć. W audi jak nie było fabrycznego radia to właśnie instalacja jest ze zwykłym iso i boje się że w passacie tak będzie i będę musiał dorobić kabel can.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no tak teraz rozumiem tobie chodzi o podpięcie ori radia do paska który miał w konfiguracji ten schowek i miejsce na zwykłe radio , faktycznie być może będą tam zwykłe iso pod normalne radia typu pioneer ale to już trzeba by sprawdzić , najlepiej napisać na forum passata 3c (b6)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...