Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem ze swieca - ukręcona


Carmelo1

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich nabylem piekne a4 1.9tdi 110okonikow dla mnie cos bajecznego piekan jazda plynosc lekosc elegancjia na ulicach ...ale przyszlo co do wymiany siwezuszek i problem jedna jest ukrecona nie wiem czy ukrecili czy bbyla nie wime nie wnikam ii....najlepsze zeby ja wyjac trzeba zdjac glowice i co za tm idzie inne zeczy mam pytanie czy juz cos takiego mial robil przechodzil o co mi codzi ze jak mi go rozbiora i zlorza czy czasem nie bedzie jakiegos problemu z silnikiem czy to jest zdrowe dla silnika takie rozebranie tym bardziej ze chodzi jak malina ..no oprucz tego odpalania :) i bym chcial zeby chodzil dalej jak malina wiec pytam sie was o jaks opinie czy jest czego sie obawiac..i czy to droga sprawa??dzikuje z gory jestem od niedawna milosnikime tej marki i narazie jest najjjssss...dziekuje :naughty:

temat poprawiony - prosimy o nadawanie tematom, prefixu [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy aby na pewno trzeba zdjąć głowicę ??

radziłeś się w jakimś dobrym warsztacie ??

może wystarczy nawiercić pozostałość świecy i próbować wykręcić specjalnym kluczem (są takie do wykręcania urwanych śrub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugeruję podjechać do dobrych mechaników

w wawie na przasnyskiej jest bardzo dobry zakład mega-car

polecam tam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie metod było juz na forum:

http://www.a4-klub.pl/smf/silniki_diesla/b5_afn_zerwana_swieca_podczas_wymianyjak_ja_wykrecic-t22455.0.html

nie stosuj zadnych smarów do montowania nowych swiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nonie iwme gdzie bede naprawial juz malo co wiem troche mnie to przeroslo wiec prosze o jak najwiecej jakis dobrych mechanikow...jak ktos zan i polecaja a propo takiego fanta...najbardziej chcial bym ja wykrecic ale zobaczymy wiec piszcie jak co gdzie mozna podjechac...dzkuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...