Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Bluetooth RNS-e nie słychać jak mówie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem.

Podłaczyłem u siebie bluetooth, na początku wszystko działało potem przestał działać chyba mikrofon.

Wszystko działa: mogę dzwonić, widze kto dzwoni, słysze jak ktoś mówi tylko mnie nie słychać jak mówię.

Podłączyłem drugi moduł i ten wogole sie nie łaczy z telefonem.

Posiadam moduł z literka H.

Dodam tylko że nie mam możliwości połączenia sie z telefonem 77 bo mam za słaby kabel lub program vag.

Jak to rozwiazać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja niestety nie pomoge w tej sprawie ale mam pytanie odnosnie tematu bt. Kupilem audi a4 b7 i jest w niej miejsce na tel(nokia jakas tam ale nie ma tel) i mikrofon u gory kolo swiatełka wewnętrzenego. Jest możliwe,że autko posiada moduł Bluetooth i jak mozna to sprawdzic? Jeżeli telefonem wyszukujac urzadzenia to odpowaidam ze sprawdzalem i nic nie wykrywa. Czy można się połączyć wogóle telefonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz zwykły uchwyt to nie masz bluta. Moduł Bluetooth był montowany w podłokietniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz zwykły uchwyt to nie masz bluta. Moduł Bluetooth był montowany w podłokietniku.

No u mnie blutek siedzi pod nogami pasazera.Pierwsze slysze zeby byl w podlokietniku. :hi:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 19:56_________________________________________________Mialem tez taki sam klopot z mikrofonem.Okazalo sie ze siadl tyrystorek na sciezce w module. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za odgrzewanie ale nie znalazlem nic na forum.

Mam seryjny BT i RNS-e, ktory do niedawna dzialal swietnie. Moglem rozmawiac, nawet podczas jazdy z otwartym oknem.

Niestety od jakiegos czasu osoby, z ktorymi rozmawiam nazekaja ze cicho mowie Sluchac mnie ale tak jak by z oddali), probowalem nawet mowic glosniej i w strone mik w lampce ale to nic nie zmienia, nadal slychac jak bym siedzial w bagazniku :P

macie jakies pomysly??? da sie regulowac czulosc mikrofonu w RNS-e

ew. jak moge sprawdzic czy to wina mik. czy moze cos BT sie sypie??

bede wdzieczny za jakies sugestie bo przyzwyczailem sie do tego bezobslugowego ustroistwa :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...