Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Login samochodu...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Skąd wziąć, albo jak odczytać login samochodu? Czy da się przy pomocy vaga albo innego programu w domowych warunkach? Potrzebne jest to podobno do zaprogramowania kluczyka. :sick3:

Dodam, że paska z kodem nie mam.

Opublikowano

vagtachousb v2.2

Opublikowano

No ale cena tego interfejsu jest niezbyt ciekawa :thumbdown:, ponad 300 zł

Opublikowano

Czemu wszyscy chcą wszystko sami?

Taniej wyjdzie zlecić to komuś i zapłacić.

Naprawdę.

I mniejsze ryzyko niepowodzenia.

Opublikowano

Czemu wszyscy chcą wszystko sami?

bo mysla ze jak sami to taniej .... :naughty:

Opublikowano

bo mysla ze jak sami to taniej ....

no nie do końca, zawsze warto sie czegoś nowego nauczyć... (przynajmniej ja ;) )

ale przy tej cenie interface'u to chyba oczywiste że nie kalkuluje sie jego kupno,

w przypadku gdy użyje go 2 lub 3 razy w czasie posiadania auta.

Opublikowano

bo mysla ze jak sami to taniej ....

no nie do końca, zawsze warto sie czegoś nowego nauczyć... (przynajmniej ja ;) )

ale przy tej cenie interface'u to chyba oczywiste że nie kalkuluje sie jego kupno,

w przypadku gdy użyje go 2 lub 3 razy w czasie posiadania auta.

pamietaj ze nauka kosztuje .... :wink4:

koniec OT ...

Opublikowano

a ja wole kupić sprzęt i samemu zrobić, sprzęt zostaje a satysfakcja jest bezcenna :)

mądry człowiek zrobi kopię wsadu licznika, wiec w razie niepowodzeń ma deskę ratunku.

Opublikowano
  • Autor

To teraz mi powiedzcie, czy taki oryginalny kluczyk z immo, z innej audi, kupiony na allegro da się zaprogramować do mojej beszóstki?

Jak nie to pojade do serwisu i niech dorobią :mysli:[br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 20:09 _________________________________________________http://www.allegro.pl/item328934237_audi_kluczyk_kluczyki_polowki_3_przyciski_okazja.html czy może kupić coś takiego http://www.allegro.pl/item331029369_kluczyk_surowy_audi.html#photo

Opublikowano

Musisz niec niezle wejscia zeby dostac klucz. Na allegro nie kupu bo to jest smietnik. Przerabialem ju temat. Kazde manewry z kluczykami sa nielegalne. :evil:

Opublikowano
  • Autor

Więc zostaje serwis i siedem stów w plecy... :)

Opublikowano

z takimi sprawami to na viaken.pl/forum

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.