Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sposób na ceny paliwa


rafalaudi1

Rekomendowane odpowiedzi

czyli tak jak myślałem. Jojcenie żeby pojojcyć. i tak z każdym jednym . Tak ogólnie to jest syf, tragedia i nic się nieda zrobić i w ogóle do d*py ale jak przejdziemy do szczegółów to się okazuje że akurat kolega powodów do narzekania nie ma. No i weź ogarnij o co chodzi. Narzekanie zostaw tym co mają ku temu powody, bo od tego marudzenia lepiej nie będzie. od razu uprzedzam kontrargumenty - nie, nie twierdze, że wszystko jest idealnie.

Co ma do tego zasobność portfela ?

Wolałbyś przeczytać posta w stylu ,, mam kupe forsy ,jak dla mnie paliwo może być po 10 zł " i w podpisie idiota ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak jak myślałem. Jojcenie żeby pojojcyć. i tak z każdym jednym . Tak ogólnie to jest syf, tragedia i nic się nieda zrobić i w ogóle do d*py ale jak przejdziemy do szczegółów to się okazuje że akurat kolega powodów do narzekania nie ma. No i weź ogarnij o co chodzi. Narzekanie zostaw tym co mają ku temu powody, bo od tego marudzenia lepiej nie będzie. od razu uprzedzam kontrargumenty - nie, nie twierdze, że wszystko jest idealnie.

Co ma do tego zasobność portfela ?

Wolałbyś przeczytać posta w stylu ,, mam kupe forsy ,jak dla mnie paliwo może być po 10 zł " i w podpisie idiota ?

nie, po prostu masz odpowiedź na pytanie dlaczego nikt nic nie robi jeśli chodzi o te pospolite ruszenie i jakieś protesty. po pierwsze ludzie jednak mają więcej niż to mówią wszem i wobec a po drugie mają na tyle rozumu, żeby wiedzieć iż takie akcje na dłuższą metę nie przynoszą oczekiwanego skutku. Już nie mówiąc o tym, ilu tych inicjatorów nawołuje tak naprawdę do rozróby a nie manifestacji niezadowolenia. Ludzie dzisiaj mają tak naprawdę znacznie więcej do stracenia niż mieli kiedyś więc rachunek zysków i strat podpowiada co jest rozsądniej.

A czasem zamiast narzekać bo taka moda lepiej nic nie powiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...