Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pasta czy wosk do polerki.


radek8

Rekomendowane odpowiedzi

ja osobiście nie mam dobrych wspomnień z Tempo, miałem rysy na klapie, znajomy powiedział żeby tempo zrobić sam zrobił nawet, ale wyglądała po tym jak po szczotce drucianej

z własnego doświadczenia polecam AutoGlym nie pamiętam które, ale czerwona etykieta, też ściera się na pyłek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEMPO= ZŁO...

albo farecla albo jakaś pasta 3m tyle że ręcznie to się zajedziesz jeśli chcesz całe auto polerować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farecla wiem, że bardzo dobra. Ale ona najlepsza jak się ma polerkę i trzeba też umieć tym polerować, u mnie tylko zostaje opcja ręcznej polerki. Tylko niewiem czy kupować pasty czy mleczka. Dlatego tutaj zapytałem, żeby się dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to robić ręcznie to mleczko będzie najlepszą opcją, tylko uważaj na uszczelki i plastikowe elementy, łatwo się brudzą i potem ciężko to doczyścić. No i mleczko nie utrzymuje się tak długo jak dobrej jakości pasta, cały proces trzeba powtarzać częściej, ale efekt jest ok :wink4::good: pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tempo sobie daruj bo narobisz więcej szkody niż pożytku :wink4:

a jeśli masz kupić Sonaxa to lepszym wyjściem będzie coś takiego

http://showcarshine.pl/188-autoglym-super-resin-.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba nie umiecie Tempo używać albo lakier Audi jest do d...y :decayed: Ja pastą Tempo tylko tą ori czeską idealnie wypolerowałem skodziankę ;) Do Audi zakupiłem Megsa http://sklep.osconcepts.pl/meguiars-heavy-duty-polishing-compound-paste-p-8.html, dobry ale trzeba się namęczyć :heat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba nie umiecie Tempo używać albo lakier Audi jest do d...y :decayed: Ja pastą Tempo tylko tą ori czeską idealnie wypolerowałem skodziankę ;) Do Audi zakupiłem Megsa http://sklep.osconcepts.pl/meguiars-heavy-duty-polishing-compound-paste-p-8.html, dobry ale trzeba się namęczyć :heat:

być może nie umiemy... więc spójrz na efekty pracy tempem, fotki zapożyczone z kosmetykaaut.pl

drzwi z mercedesa w202, po prawej stronie zrobiona korekta lakieru środkami do tego przeznaczonymi (lakier bliski ideału)

det4.jpg

następnie obszar po korekcie podzielono na pół i część potraktowano Tempem, efekty są chyba widoczne? :cool1:

facet robiący ten test użył stwierdzenia: "Po lewej lakier po korekcie dwustopniowej, po prawej po korekcie dwustopniowej i lekkim przetarciu Tempo. "

det7.jpg

det8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polerując maskę zrobiłem najpierw połowę. Efekty były widoczne. Kolor odzyskał głębszy kolor i delikatne ryski poznikały. Nie jestem jakoś mega uczulony na detailing, ale byłem zadowolony z efektu końcowego ;) używałem Tempo jak na obrazku co wkleiłeś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Autoglym Super Resin Polish lub do ciemnych lakierów Autoglym Ultra Deep Shine .Dla utrzymania efektu na koniec Autoglym extra gloss protection lub Collinite 476.

dobry wybór osobiście nie używam nic innego, warte swojej ceny, efekt zajefajny :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Autoglym Super Resin Polish lub do ciemnych lakierów Autoglym Ultra Deep Shine .Dla utrzymania efektu na koniec Autoglym extra gloss protection lub Collinite 476.

Collinite 476 dzis zamowiłem zobaczymy jak wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypsztykałem sie z tego AutoGlym'a Super Resin Polish i będę woskował tylko pod szampon, ale powinno być i tak lepiej jak bede pamietał zrobie foty przed po szamponie i po wosku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam mleczko polerskie używane w serwisach Renault. :naughty:

mleczko.jpg

A o to efekty po nałożeniu mleczka polerskiego "POLISH RENOVATEUR RAPIDE" firmowane znakami koncernu Renault

kacpra80tka.jpg

Link do aukcji: http://aukcjewp.wp.pl/rewelacja-nanotechnologia-autoserwis-renault-i1976998447.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za specialne opinie o tym, efekt fajny tylko podobno baaardzo krótkotrwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to była opinia z jakiegoś forum opla czy cos a jedna z forum detalingu

w sumie za 17 zł można zobaczyć, ale jak u mnie nie prędko, czekam na to Collinite i na tyle z zabawy na na zimę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...