Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Pasta czy wosk do polerki.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jak w temacie. Mam stare auto. Czym lepiej pastować auto w warunkach "podwórkowych" tak na szybko ?? Czy lepiej kupić pastę np. Tempo czy lepsze mleczko np. Sonax-a ??

Opublikowano

ja osobiście nie mam dobrych wspomnień z Tempo, miałem rysy na klapie, znajomy powiedział żeby tempo zrobić sam zrobił nawet, ale wyglądała po tym jak po szczotce drucianej

z własnego doświadczenia polecam AutoGlym nie pamiętam które, ale czerwona etykieta, też ściera się na pyłek

Opublikowano

TEMPO= ZŁO...

albo farecla albo jakaś pasta 3m tyle że ręcznie to się zajedziesz jeśli chcesz całe auto polerować

Opublikowano
  • Autor

Farecla wiem, że bardzo dobra. Ale ona najlepsza jak się ma polerkę i trzeba też umieć tym polerować, u mnie tylko zostaje opcja ręcznej polerki. Tylko niewiem czy kupować pasty czy mleczka. Dlatego tutaj zapytałem, żeby się dowiedzieć.

Opublikowano

jak chcesz to robić ręcznie to mleczko będzie najlepszą opcją, tylko uważaj na uszczelki i plastikowe elementy, łatwo się brudzą i potem ciężko to doczyścić. No i mleczko nie utrzymuje się tak długo jak dobrej jakości pasta, cały proces trzeba powtarzać częściej, ale efekt jest ok :wink4::good: pozdro!

Opublikowano

Wy chyba nie umiecie Tempo używać albo lakier Audi jest do d...y :decayed: Ja pastą Tempo tylko tą ori czeską idealnie wypolerowałem skodziankę ;) Do Audi zakupiłem Megsa http://sklep.osconcepts.pl/meguiars-heavy-duty-polishing-compound-paste-p-8.html, dobry ale trzeba się namęczyć :heat:

Opublikowano

Polecam Autoglym Super Resin Polish lub do ciemnych lakierów Autoglym Ultra Deep Shine .Dla utrzymania efektu na koniec Autoglym extra gloss protection lub Collinite 476.

Opublikowano

Wy chyba nie umiecie Tempo używać albo lakier Audi jest do d...y :decayed: Ja pastą Tempo tylko tą ori czeską idealnie wypolerowałem skodziankę ;) Do Audi zakupiłem Megsa http://sklep.osconcepts.pl/meguiars-heavy-duty-polishing-compound-paste-p-8.html, dobry ale trzeba się namęczyć :heat:

być może nie umiemy... więc spójrz na efekty pracy tempem, fotki zapożyczone z kosmetykaaut.pl

drzwi z mercedesa w202, po prawej stronie zrobiona korekta lakieru środkami do tego przeznaczonymi (lakier bliski ideału)

det4.jpg

następnie obszar po korekcie podzielono na pół i część potraktowano Tempem, efekty są chyba widoczne? :cool1:

facet robiący ten test użył stwierdzenia: "Po lewej lakier po korekcie dwustopniowej, po prawej po korekcie dwustopniowej i lekkim przetarciu Tempo. "

det7.jpg

det8.jpg

Opublikowano

Ja polerując maskę zrobiłem najpierw połowę. Efekty były widoczne. Kolor odzyskał głębszy kolor i delikatne ryski poznikały. Nie jestem jakoś mega uczulony na detailing, ale byłem zadowolony z efektu końcowego ;) używałem Tempo jak na obrazku co wkleiłeś :good:

Opublikowano

Polecam Autoglym Super Resin Polish lub do ciemnych lakierów Autoglym Ultra Deep Shine .Dla utrzymania efektu na koniec Autoglym extra gloss protection lub Collinite 476.

dobry wybór osobiście nie używam nic innego, warte swojej ceny, efekt zajefajny :good: :good: :good:

Opublikowano

Polecam Autoglym Super Resin Polish lub do ciemnych lakierów Autoglym Ultra Deep Shine .Dla utrzymania efektu na koniec Autoglym extra gloss protection lub Collinite 476.

Collinite 476 dzis zamowiłem zobaczymy jak wyjdzie

Opublikowano
  • Autor

Daj znać jak wyjdzie, najlepiej jakieś zdjęcia ok ? Też się zastanawiałem kiedyś nad tym woskiem.

Opublikowano

wypsztykałem sie z tego AutoGlym'a Super Resin Polish i będę woskował tylko pod szampon, ale powinno być i tak lepiej jak bede pamietał zrobie foty przed po szamponie i po wosku

Opublikowano

Tempo to sobie można wsadzić w d... już bym wolał autko umyć i wypsikać plackiem :> (stary patent handlarzy. Autko wygląda jak nowe wtedy)

Jak chcesz mieć ładny lakier to tylko polerka mechaniczna :)

Opublikowano

Osobiście polecam mleczko polerskie używane w serwisach Renault. :naughty:

mleczko.jpg

A o to efekty po nałożeniu mleczka polerskiego "POLISH RENOVATEUR RAPIDE" firmowane znakami koncernu Renault

kacpra80tka.jpg

Link do aukcji: http://aukcjewp.wp.pl/rewelacja-nanotechnologia-autoserwis-renault-i1976998447.html

Opublikowano

nie za specialne opinie o tym, efekt fajny tylko podobno baaardzo krótkotrwały

Opublikowano

nie za specialne opinie o tym, efekt fajny tylko podobno baaardzo krótkotrwały

efekt nie jest taki krótkotrwały u mnie się utrzymywał około miesiąca, bez mycia chemią na myjkach karcher.

Opublikowano

Nawet po kilkunastu myciach na myjkach ciśnieniowych widać efekt lustra.

Opublikowano

to była opinia z jakiegoś forum opla czy cos a jedna z forum detalingu

w sumie za 17 zł można zobaczyć, ale jak u mnie nie prędko, czekam na to Collinite i na tyle z zabawy na na zimę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.