Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APT] problem z silnikiem i licznikiem


maruch30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .Dzisiaj tj 14-12-2011 kupiłem a4 avant i od razu mam problem a mianowicie silnik sam przygazowuje bez dotknięcia na pedał gazu obroty na biegu jałowym są ponad 2000 jak ruszam to wolno przyspiesza co jest czy to poważna usterka czy da się to ogarnąć proszę o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko jak wyjeżdżałem z warsztatu to był podłączony do vaga nic nie wykryło dodam że to odbywało się w norwegii a chcąc nim jechać do polski 1500 km {do powiedzmy lepszych fachowców} dobrze by było wiedzieć co i jak [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 20:45_________________________________________________czy naprawdę nikt nie wie co się dzieje czy to wina silnika że licznik tak działa dodam że dzisiaj przez chwilę obroty były dobre ale temp.cały czas pokazuje -1 i miga .Czy to tylko licznik do naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

To na bank problem z przepustnica.

Sprobuj ja zaadaptowac w "chlopski sposob" - odkrec kleme, poczekaj chwile, podlacz ja, przekrec kluczyk na zaplon - poczekaj minute/dwie - powinna zaczac sie adaptowac (przepustnice mruczy). Warto ja przeczyscic, ale jak jestes na obczyznie pewnie nie masz dostepu do kluczy, przepustnica jest przykrecona na 4 sruby/gwiazdki. Jest sposob adaptacji przez VAG - ale I prawie zawsze dziala. Jesli nie pomoze to przepustnica do wymiany/regeneracji. Z licznikiem to "nie wplywa na prace sielnika" :tongue4: i do ojczyzny wrocisz, trzeba kabelki posprawdzac, czujnik.

PS sorrki za brak PL znakow - wysiadlo a brak czasu na moda :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...