Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Prośba o analizę logów Passat B5 AFN


igor0111

Rekomendowane odpowiedzi

Błąd, błąd, błąd! Popełniłem niewybaczalny błąd. Chciałem napisać, że Passat nie dorasta do pięt Audi. Powtarzam - Passat B5 nie dorównuje Audi A4!!!! Gdyby Audi miało tyle miejsca co Passat to nadal brykałbym A4.

A co do logowania. Mógłbym nawet logi robić na biegu V, ale nie wiem czy dociągnąłbym na tym biegu do 4200 obrotów :gwizdanie:. Codziennie jeżdżę autostradą 200km (zaznaczam nie sam) i to w godzinach skrajnie nocno-rannych więc bieg IV nie jest dla mnie problemem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie jeżdżę autostradą 200km (zaznaczam nie sam) i to w godzinach skrajnie nocno-rannych więc bieg IV nie jest dla mnie problemem:)

...i dzięki temu nie będziesz musiał jeszcze długo czyścić geometrii... zazdroszczę takich tras :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i dzięki temu nie będziesz musiał jeszcze długo czyścić geometrii... zazdroszczę takich tras :good:

No jasne, fajna sprawa... Ale ile to kasy? Jak tylko dojezdza do pracy to mu nie zazdroszcze.

Za miesiac mialby nowa turbine.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, fajna sprawa... Ale ile to kasy? Jak tylko dojezdza do pracy to mu nie zazdroszcze.

Za miesiac mialby nowa turbine.

Hehe, dojazd do pracy, ale prawie pełny zwrot kosztów, więc nie jest jeszcze tak strasznie:)

teraz wszyscy już wiedzą dlaczego poddałem mojego passata chipowaniu. (Audi również było po modzie)

Modyfikacja pozwala (przynajmniej teoretycznie) zmniejszyć zuzycie paliwa, a przy tych kilometrach każde 0.5 l się liczy

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...