Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Wymiana tapicerki + konsoli


AndrzejAj3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po głowię od jakiegoś czasu chodzi mi wymiana tapicerki na taką: http://moto.allegro.pl/fotele-skozane-komplet-recaro-a4-s4-b5-i1998356510.html

Sprzedawca zaoferował się, że przełoży mi kompletne wnętrze: tapicerka, konsola, boczki, wykładziny, pasy itd za 2000zł (cena za części i robociznę). Z tym, że ja mam wersję sedan bez składanej kanapy i bez elektrycznych szyb z tyłu i podgrzewanych foteli przednich... czy to nie będzie problem ?? I czy za tą cenę mi się opłaca to ?? wiem, że dużo osób z forum robiło takie operację dlatego pytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie samo przełożenie foteli to pikus, schowek plastiki to też nic trudnego, no ale wyjąć dechę i wsadzić inna tu już może być trochę rzeźby.. zmieniając środek to taka kwestia jak dołożenie grzania foteli to najmniejsze zmartwienie. Parę kabelków przełaczniki i już cieszysz sie grzaniem ;) no i zmieniając podłoge też trochę zabawy będzie bo trzeba wszystko z auta wypruć i w sumie od tego zacząć.. Zabawy ktoś z taką przekładka będzie miał nie mało i żeby miało to ręce i nogi potrzeba trochę czasu. W jeden dzień chyba sie z tym nie wyrobisz, tak mi sie wydaje..

A powiedz jaki masz środek?? czarny?? i chcesz zmienić na taki? kwestia gustu ale ja tak swojej niuni bym nie skrzywdził ;) wg mnie ogólnie to gra nie warta świeczki z przekladaniem calego środka. Co innego jak byłby to polift z 2din ;) no ale decyzja należy do Ciebie ;) Tobie ma sie podobać.

Zobaczymy co napiszą inni koledzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam czarny środek, a zawsze podobał mi się kremowy + listwy wykończeniowe drewnopodobne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak powiedziałem kwestia gustu, jak dla mnie to ten kolor z aukcji to bardziej taki szarawy niż kremowy ;) ja bym poszukał samych foteli i boczków a nie przekładał jeszcze dechę i podłogę ;) no ale jak wspominałem - Twoje auto Ty decydujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekładałem anglika wiec temat mam obcykany z konsolą nie ma tak dużo rzeźby ale trzasków podczas jazdy przybędzie .. jak coś piszę się na twój schowek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, dużo jest roboty z dołożeniem elektrycznych szyb z tyłu ? przełączniki, boczki i mechanizm bym miał tylko kwestia elektryki pozostaje, tak samo z podgrzewaniem siedzeń, jak to wgląda, fotele i przełączniki mam tylko ta elektryka nieszczęsna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o elektryke szyb nie pomogę bo nie robiłem ale grzanie d*p nie jest problemem. Kupiłem od kolegi Slepy wiązke (sam robił) przyciski miałem, rozebrałem pół auta powkładałem to co trzeba, podlączenie elektryczne jest banalne bo są chyba 4 kable - stały plus, plus po stacyjce, podświetlenie i oczywiście masa. Jak poszukujesz elektryki (wiązki) odezwij się do w/w kolegi może Ci pomoże :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok chyba wyjdzie na to że zostawię konsolę i wymienię tylko fotele i kanapę...tylko jestem ciekawy czy dało by się z boczków skórę przełożyć do moich...jak myślicie ?? aha i powiedźcie mi jeszcze bo martwi mnie ta kanapa, bo tak jak mówiłem ja mam nie składaną i wersję sedan auta a tamta jest od avanta składana..dużo będzie trzeba przerabiać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się na pewno robiłem to ale bez skóry ten element jest ładnie zgrzewany w kilkunastu punktach wystarczy zeszlifować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...