Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] mała czarna a 4-czka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DSC03148.jpg

witam to moja mała czarna a 4-czka.

Jak dla mnie wygląda fajnie i dobrze wyposażona.

Kupiłem w Niemczech po paru modach:

Lampy tył - średnio mi się podobają no ale są a oryginalnych nie dostałem.

Lotka tył

Zawieszenie pseudo s-line

Czip - chyba - bo jak podłączyłem kompa to doładowanie wahało się ok 1-1,1bara na 3 biegu pod koniec obrotów spadało

Parę rzeczy sam zrobiłem

na początek oczywiście podstaw rozrząd i napinacz tylny... podstaw

Przedni zderzak s-line

przedni gril s-line

przednie lampy z czarnymi odbłyśnikami (z białym mam do sprzedania)

felgi 18cali

kupiłem listwy na allegro niby s-line na dół drzwi ale jak przyszły do mnie to tak samo szybko odwiozłem je na pocztę

chcę pomalować dół drzwi w kolor bo brzydko wyglądają takie szare

szukam tylnego dyfuzora z s-line

i strasznie nie podoba mi się kierownica ale s-line jest bez multi....

czekam na jakieś sugestie i podpowiedzi co do dalszych modów z zewnątrz

silnik zostawiam na wiosnę

pozdro Karol

Opublikowano
czekam na jakieś sugestie i podpowiedzi co do dalszych modów z zewnątrz

Zmien te grille z przodu bo cos to nie pasuje do S LINE :wink4:

Opublikowano

więcej fot by się przydało, zapowiada się fajnie, gril s4 :good:, jeszcze trzeba założyć gril s-line w zderzak bo ten seryjny jest za mały, fajne koło

Opublikowano
  • Autor

szukam fajnego dyfuzora na tył

przedniej kratki środkowej w zderzak s-line

turbiny hybrydy żeby pasowała mi pod kolektor :)

Opublikowano

masz ywdech na dwie strony?? to szukaj dokładki s-line z otworami na wydech będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor
czekam na jakieś sugestie i podpowiedzi co do dalszych modów z zewnątrz

Zmien te grille z przodu bo cos to nie pasuje do S LINE :wink4:

gril s-line siedzi bo i zderzak jest s-line tylko środkowej kratki jeszcze nie mam chętnie kupie . choć zamówiłem w salonie więc w środę powinienem go mieć....

Opublikowano

Gorny grill masz od S4 B6 ze znaczkiem S LINE ktorego nigdy nie bylo zamontowanego seryjnie :)

Opublikowano
  • Autor

DSC03151.jpg

DSC03165.jpg

DSC03181.jpg

DSC03191.jpg

DSC03192.jpg

DSC03222.jpg

[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 19:24_________________________________________________

Gorny grill masz od S4 B6 ze znaczkiem S LINE ktorego nigdy nie bylo zamontowanego seryjnie :)

:kwasny: co zrobisz taki kupiłem .... wyglądał na s-line nawet znaczek jest zamocowany tak jak powinien.. :wallbash:

no ale tak już na razie zostanie ..

a jak wygląda oryginał s-line

Opublikowano

Ja bym sprzedał ten grill i załozyl w czarnym kolorze gore i dół :gwizdanie:

Idz w Pakiet BLACK :)

Opublikowano
  • Autor

Ja bym sprzedał ten grill i załozyl w czarnym kolorze gore i dół :gwizdanie:

Idz w Pakiet BLACK :)

myślałem nad tym ale wole chromy no oczywiście nie do przesady.

ale poszukam ory. grila

Opublikowano

nie ma grila s-line, do zwykłego niektórzy dokładają znaczek ale to nie zmienia go w s-line :tongue4:,faktycznie te tylne lampy :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

czy tu wszyscy jeżdżą 1.9tdi ? czy się znajdzie ktoś w turbo benzynie ????

mam parę pytań co od modów

do ilu wystarczą wtryski i pompka seryja ?? na jakim ciśnieniu paliwa jeździ seria ?

Opublikowano

Furmanka fajna :) tylnie lampy do zmiany na ori.

Zajrzyj na spoty suwalskie :good: , akurat w piątek mamy zlocik

Opublikowano

ja bym lampy tylnie wymienil,dokladki w kolor,koncowki 90mm i ramki grilli w kolor,jak chcesz to moge oddac swoj gril za twoj :good:

Opublikowano

w związku z tym iż często a nawet codziennie jestem w Augustowie to chętnie oblukam furę :good:

daleko masz do Netty :mysli:

Opublikowano

czy tu wszyscy jeżdżą 1.9tdi ? czy się znajdzie ktoś w turbo benzynie ????

Nie wszyscy :decayed:

Auto fajnie wygląda i fajną masz felę :good: a lampy kup ori bo pasują lepiej do tego auta.

Opublikowano

czy tu wszyscy jeżdżą 1.9tdi ? czy się znajdzie ktoś w turbo benzynie ????

Nie wszyscy :decayed:

Auto fajnie wygląda i fajną masz felę :good: a lampy kup ori bo pasują lepiej do tego auta.

no właśnie.nie wszyscy.ktoś powiedział ''szukajcie a znajdziecie'' :wink4: autko fajnie wygląda.jak chcesz moge sie zamienić z tobą na ten grill :>

Opublikowano
  • Autor

nie dzięki zostanę przy swoim grilu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.