Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

Kto będzie w czwartek na spocie? Sławek będziesz? Jeśli tak to może staniemy na kresce :decayed: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    3866

  • Polko_V

    2819

  • H4mm3R

    2707

  • Mario22

    1269

Top użytkownicy w tym temacie

Kto będzie w czwartek na spocie? Sławek będziesz? Jeśli tak to może staniemy na kresce :decayed: .

proszę jaki Kogut :decayed:

Hammer czyli na darmo te lekcje ,które Piotrowi dawaliśmy w drodze na spoty bielskie jakiś skutek odniosły :decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

ja będę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczyłem się od najlepszych :wink: . Sławek sam zaproponował i w sumie to sam jestem ciekaw czy klekot z podobną mocą sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda :decayed: ale przecież wiesz że kreski są dla leszczy, liczą się łuki :decayed:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Uczyłem się od najlepszych :wink: . Sławek sam zaproponował i w sumie to sam jestem ciekaw czy klekot z podobną mocą sobie poradzi.

Z tego co wiem to Sławek jest na wczasach :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złośliwie bym Ci doradził ładną 16"

a po kumpelsku bierz 18" i za rok będziesz żałował ,że jednak nie brałeś 19" :decayed::wink:

mądrze człowiecze prawisz:decayed:

a co do czwartku, to będę (po 20) jeśli kumpel ze ściany będzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek nad łukami to niech on sam popracuje....pamiętasz tą b5 w Gorzycach co za mną koleś leciał.....:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

Tomek nad łukami to niech on sam popracuje....pamiętasz tą b5 w Gorzycach co za mną koleś leciał.....:whistling:

Ja pamiętam a może się mylę jakiegoś smerfa w B5 w Jastrzębiu co na łuku autobus wyprzedzał :eusathink: i to jak dobrze pamiętam z prawej strony :whistling:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie w czwartek na spocie? Sławek będziesz? Jeśli tak to może staniemy na kresce :decayed: .

Do 170-180 masz szanse, dalej braknie Ci skrzyni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kto będzie w czwartek na spocie? Sławek będziesz? Jeśli tak to może staniemy na kresce :decayed: .

Do 170-180 masz szanse, dalej braknie Ci skrzyni :P

przez ten cas odjedzie na tyle ,że będzie miał zapas :wink: niutki go poratują :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Sławek spoko, innym razem :wink: .

Tomek masz rację z tymi łukami, wiem że moc i moment to nie wszystko. Co z tego że będę szybko się rozpędzał jak na łuku będę musiał odpuścić bo auto nie będzie się trzymać drogi. Sam to nie raz tłumaczę w robocie tym patałachom co myślą, że jak dowalą mocny silnik do jakieś starej corsy to będą wszystkich objeżdżać :facepalm: . Chodzi mi o sprawdzenie które auto pojedzie lepiej do ok 180-200km/h. Wiem że jak bym jechał z Tobą i Arturem np do Bielska to zostawilibyście mnie daleko w tyle mimo, że teoretycznie mam trochę lepsze odejście. Nad trakcją w aucie też się popracuje choć nie jest najgorzej ale i tak nie mam się co równać z Wami umiejętnościami i odwagą w łukach :wink: . Tomek mam nadzieje że też będziesz bo chciałem się Ciebie poradzić odnośnie lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Sławek spoko, innym razem :wink: .

Tomek masz rację z tymi łukami, wiem że moc i moment to nie wszystko. Co z tego że będę szybko się rozpędzał jak na łuku będę musiał odpuścić bo auto nie będzie się trzymać drogi. Sam to nie raz tłumaczę w robocie tym patałachom co myślą, że jak dowalą mocny silnik do jakieś starej corsy to będą wszystkich objeżdżać :facepalm: . Chodzi mi o sprawdzenie które auto pojedzie lepiej do ok 180-200km/h. Wiem że jak bym jechał z Tobą i Arturem np do Bielska to zostawilibyście mnie daleko w tyle mimo, że teoretycznie mam trochę lepsze odejście. Nad trakcją w aucie też się popracuje choć nie jest najgorzej ale i tak nie mam się co równać z Wami umiejętnościami i odwagą w łukach :wink: . Tomek mam nadzieje że też będziesz bo chciałem się Ciebie poradzić odnośnie lakieru.

zawsze można do autobusu się przytulić :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym nie :decayed: . Artur dzisiaj rano o 5.30 mijałem się z Twoim ojcem obok basenu za ZMP w Kłokocinie. Że ja ta taki kolorek B6 nie trafiłem :kwasny: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...