Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Wymiana zderzaka na S4


motogrzech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem zapytac czy przedni zderzak od s4 b7 kombi lub sedan bedzie pasowal bez rezania do mojego cabrio a4 b7??? jaka dobra cena za taki zderzak??? co myslicie o takiej zmianie? moze cos innego polecacie:) do kompletu przydal by sie jeszcze do tylu na dwie rury z jednej i dwie z drugiej ale nie moge nigdzie takiego znalezc:/[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 03:14_________________________________________________Czy nikt sie nie orientuje czy ten zderzak przedni podejdzie ???? bo jutro sie konczy aukcja:/

Jak by podszedl:) to plan jest zderzak przedni S4 ze spryskami nowe felki obudowy lusterek S4 i kiera od TT lub znalazlem na allegro firme co przerabia zwykla kierownice na scieta z dolu oszczednos ze nie trzeba nowej poduchy:):)w pozniejszym czasie xenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup resztę gratów a zderzaka szukaj z cabrio- nie wiem jak w b7 ale w b6 jest inny. na 99% w b7 też jest inny jak jest różnica między sedanem a kombi [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 17:28_________________________________________________proszę http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-s4-kabrio-2005-i1987009633.html

[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 17:34_________________________________________________zapytaj może ma i przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki to ja mam:):) chodzi mi o tylni co z jednej sa dwie rury i z drugiej dwie:):) dziex tylni na bank jest inny w kazdy modelu

przedni podobno jest taki sam cabrio sedan kombi a tu pisze o przednim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki to ja mam:):) chodzi mi o tylni co z jednej sa dwie rury i z drugiej dwie:):) dziex tylni na bank jest inny w kazdy modelu

przedni podobno jest taki sam cabrio sedan kombi a tu pisze o przednim

Witam,

Czy ktoś może potwierdzić, że zderzak w b7 cabrio s-line jest ten sam co w pozostałych wersjach nadwoziowych - sedan/kombi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...