Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Radyjko - które wybrać?


sedi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Koledzy prosze o pomoc zastanawiam sie ktore radio polecić bratu do Skody Octavii : CLARION CZ501E czy ALPINE IDA-X311. Dodam, że z przodu ma 4 głosniki i z tyłu też + do tego subbuffer ze wzmacniaczem no i oczywiście zależy na fajnej jakości dźwięku.

Chyba, że ktoś ma inne propozycje.

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie trafia ani jedno ani drugie. Jakoś mi nie leżą te nowe alpiney. Ja mam starego poczciwego CDA9883 i daje radę a poza tym ma duże możliwości rozbudowy. Jedyna wada to brak usb, ale za to obsługuje ipoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bierz to ALPINE IDA-X311 jest zielone i będzie pasowało do skody. Dobrze było by wybrać się do media albo innego sklepu i posłuchać czy pasuje ci brzmienie, bo alipne ma fajną dynamikę ale ostrożnie dawkuje basy szczególnie widoczne jest to na tle pioneera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie wybrałbym alpine, masz usb muze dogrywasz sobie bez koniecznosci nagrywania nowej plyty usuwania starych utworow, usb na przedluzce wyprowadzasz sobie w okolicach schowka i bajka! Naprawde polecam to radyjko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine gra bardzo czysto, i ma soczyste wysokie tony, ale mi w alpine zdecydowanie brakowało dołu. Fakt nie miałem w tamtym zestawie suba, ale dźwięk pioneera na tym samym zestawie odpowiadał mi dużo bardziej.

Moim zdaniem zarówno pioneer i alpine robi bardzo dobry sprzęt, kwestia preferencji i upodobań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega mial w B6 takie radyjko + głosniki alpine + tuba JBl, jakość niesamowita, pomijając już to że dwa razy zmieniał przednia szybę :polew: Tylko polecic taki dobry sprzęcior :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę się pod temat. Mam zamiar zmienić radio w mojej A4, i szukałem już chyba wszystkiego i wszędzie:) ale przez to tylko sobie namieszałem w głowie. Proszę o doradzenie w wyborze radia. Dobrze by było tak do sumy około 400 zł, ewentualnie 500, i oczywiście z czerwonym podświetleniem. Chcę by za nie dużą kasę w miarę dobrze i czysto grało (Dodam, że posiadam sedana: przód narazie ori nokii podłączone bezpośrednio pod radio, tylne drzwi i półka + sub. w bagażniku, pod wzmacniacz 4-kanałowy.) Ostatnio znalazłem coś takiego: Clarion cz201er http://allegro.pl/radio-clarion-cz-201-er-czerwony-gratisy-lask-i2197619174.html oraz Alpine CDE 120rr http://allegro.pl/radio-alpine-cde-120rr-usb-rd-041-i2197852219.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz miec rozwojowe radyjko, to koniecznie musi miec min. 2 pary wyjsc przedwzmacniacza RCA (wysokonapieciowe 4V) a najlepiej 3 zeby moc podpiac ewentualne wzmacniacze. W tym przedziale cenowym w uzywkach juz znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojego kupiłem Alpine 120RR i jestem mega zadowolony. Nie jestem jakimś melomanem ale w porównaniu do ori Chorusa jakość dźwięku jest zauważalna, oczywiście na plus dla Alpine. Podświetlenie czerwone w odcieniu identycznym jak ori podświetlenie w Audi.

Co do sklepu to poszukaj tego radyjka na ceneo.pl, w szczególności na www.electro.pl gdyż tam możesz taniej kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...