Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Spryskiwacz tylnej wycieraczki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi pękł przy samym zawiasie , przeciolem go do konca i połączyłem wsadzajac w środek kawałek rurki

Opublikowano

mi pękł przy samym zawiasie , przeciolem go do konca i połączyłem wsadzajac w środek kawałek rurki

To miales prosta sprawe, u mnie chyba trzeba rozbebeszyc pol samochodu, zeby to zrobic. Musze sie za to zabrac, zaliczylem juz 1 albo 2 podejscia i poddawalem sie... No coz do 3 razy sztuka :evil:

Narazie jezdze bez sprysku tylnej szyby :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

mi pękł przy samym zawiasie , przeciolem go do konca i połączyłem wsadzajac w środek kawałek rurki

To miales prosta sprawe, u mnie chyba trzeba rozbebeszyc pol samochodu, zeby to zrobic. Musze sie za to zabrac, zaliczylem juz 1 albo 2 podejscia i poddawalem sie... No coz do 3 razy sztuka :evil:

Narazie jezdze bez sprysku tylnej szyby :kox:

Witam i jak za 3 razem poszło, przeszukiwałem własnie awarie tylnego spryskiwacza bo i u mnie nie psika ;(. I jak widze robota pewnie do wiosny poczeka bo w takich warunkach sie niewiele zrobi.

Czyli w peierwszej kolejności mam zdjąć tapicerke klapy ?, żeby zdiagnozować w miarę sprawnie awarię ?

Opublikowano

A leje ci sie po podsufitce albo tapicerce? Jesli nie to moze masz tylko dysze zatkane co sie czesto zdarza. Wtedy tylko igiełka i do boju :cool1:

Opublikowano

A leje ci sie po podsufitce albo tapicerce? Jesli nie to moze masz tylko dysze zatkane co sie czesto zdarza. Wtedy tylko igiełka i do boju :cool1:

Lania ...... nie zauważyłem więc igiełka może pomoże = oby dzięki , odpiszę czy pomogło ;), a może jakieś zdjęcie gdzie one sa bo nie przyglądałem się jak leciało a teraz nie mam pojęcia gdzie ich szukać z przodu wiem a tyl ?

Opublikowano

Co gdzie szukac dysze?

Dysze sa na ramieniu tylnej wycieraczki. Takie 2 rureczki. wpakuj tam igle delikatnie i przetkaj je. Potem zrob test czy dobrze psika, bo mozesz je przypadkowo poprzestawiac i będą lały nie na szybe a w niebo :gwizdanie:

U mnie sie lało z podufitki na tylną rolete - nie sposob tego niezauwazyc. Ale to przerwany wezyk. U ciebie obstawiam zatkane dysze :gwizdanie:

Opublikowano

Co gdzie szukac dysze?

Dysze sa na ramieniu tylnej wycieraczki. Takie 2 rureczki. wpakuj tam igle delikatnie i przetkaj je. Potem zrob test czy dobrze psika, bo mozesz je przypadkowo poprzestawiac i będą lały nie na szybe a w niebo :gwizdanie:

U mnie sie lało z podufitki na tylną rolete - nie sposob tego niezauwazyc. Ale to przerwany wezyk. U ciebie obstawiam zatkane dysze :gwizdanie:

zgadza się były zatkane = dzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.