Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Proszę o analizę logów Audi A4,B6,AVF,Tdi,130KM,220000km,avant,02r.

Proszę o analizę logów Audi A4,B6,AVF,Tdi,130KM,220000km,avant

  1. 1. Proszę o analizę logów Audi A4,B6,AVF,Tdi,130KM,220000km,avant

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Bardzo proszę o analizę logów Audi A4,B6,Tdi,AVF,130KM,220000km.,avant,02r.

Auto przy spokojnej jeździe w cyklu mieszanym pali średnio 9l./100km.

W czasie przyspieszania mocno kopci z wydechu.

Brak błędów.

Logi stat:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/alarm_66454.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/alarm_66455.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/alarm_66456.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/alarm_66460.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/alarm_66461.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/alarm_66457.html

Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/alarm_66458.html

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/alarm_66459.html

Logi BS:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/alarm_66471.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/alarm_66469.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/alarm_66470.html

Logi dynamiczne:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/alarm_66479.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/alarm_66475.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/alarm_66477.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/alarm_66476.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/alarm_66474.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/alarm_66478.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/alarm_66473.html

Opublikowano

Mało co widać na powiększeniu tych fotek a zawalisz sobie niepotrzebnie konto tymi fotkami. Lepiej jest wklejać logi bezpośrednio z pliku "Logs" na tę stronę : http://vaglog.rtnet.pl a pliki same się przekonwertują w łądne czytelne dane w ramkach - spróbuj - wystarczy podać tylko adres e-mail by założyć sobie własne konto na ww. stronie.

Opublikowano
  • Autor

Logi poprawione tak jak napisaliście,dzięki.

Proszę o analizę logów

Opublikowano

Witam!

W czasie przyspieszania mocno kopci z wydechu

Kupiłeś autko "po tjuningu" czy sam coś kombinowałeś. Na takich parametrach (ustawieniu jak w logach) nie wykluczone że będzie kopcić przy przyspieszaniu.

Opublikowano
  • Autor

Auto kupiłem w Belgi, jestem pierwszym właścicielem w Polsce i nic nie robiłem z oprogramowaniem ECU.[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 11:19_________________________________________________Może ktoś z kolegów z forum przeanalizować moje logi

Opublikowano

Dzisiaj kolega zawital do mnie , to co bylo wgrane w tym aucie wolalo o pomste do nieba

wgralismy serie, zobaczymy jak auto zareaguje ze spalaniem - pierwszym pozytywnym objawem byl brak slizgajacego sie sprzegla ... :cool1:

Opublikowano

oho to już też mało brakowało żeby targało dwumasem.. nie zły ogień.. :mysli:

Opublikowano

Jak zwykle spanky odwalił profi-robotę :):good: Podejrzewam że jednak jakiś delikatny soft zawita bo przesiąść się z tak dokosowanego auta na serie może być dołujące... spalanie ze 2l pewnie spadnie :)

Opublikowano

Jak zwykle spanky odwalił profi-robotę :):good: Podejrzewam że jednak jakiś delikatny soft zawita bo przesiąść się z tak dokosowanego auta na serie może być dołujące... spalanie ze 2l pewnie spadnie :)

fakt , po zaladowaniu ori softu i jezdzie probnej , na twarzy wlasciciela zawital smutek ... :rolleyes:

Piotrek [wlasciciel auta] juz wymienial w tym aucie sprzeglo na nowe bo stare sie slizgalo , niestety nie na dlugo to pomoglo bo i nowe sie juz zaczelo slizgac na tej wydumce

jezeli Piotrek sie na cos zdecyduje to napewno bedzie to delikatna modyfikacja, niestety niby nowe sprzeglo ale juz zmeczone przez poprzedni soft

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki Spanky za szybkie przywrócenie oprogramowania seryjnego i sprawdzenie logów z auta. Sprzęgło się nie slizga, auto nie kopci , parametry w silnika w normie. Dzięki, do zobaczenia :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.