Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Bora ARL - ECUProject

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To i ja się pochwalę. Aktualnie, nie licząc softu, wszystko seria.

boraarl.jpg

Opublikowano

2tys obrt 390nm pierd.. w plecy bedzie,ale czy to zdrowe dla podzespolow?

ladnie wyszlo :good: choc ta moc mogla by byc wczesniej dostepna niz powyzej 4tys

Opublikowano
  • Autor

Z tego co wiem to zdarzały się i 165KM w serii :gwizdanie:

Po pierwszym pomiarze wyszło 190KM i 434Nm, więc i tak mirass zszedł trochę, właśnie z obawy o sprzęgło.

Zdrowe, czy nie teraz się dopiero odpycha :naughty:

Opublikowano

Ładnie ładnie, tak jak pisałem musimy się na wiosnę ustawić gdzieś na ganianko :naughty: Serie trzymał to i wynik po programie ładny:) Mi na serii wyszło 159 :tongue4: Zrobisz 500km i będzie mało...chociaż na chwile obecną zamiast mocy wolałbym haldexa :> Pozdro!

Opublikowano
  • Autor

Hehe, dokładnie na 4 łapki, czy zima, czy spod świateł można poszaleć. Może uda się wcześniej spotkać, zobaczymy...

Opublikowano

ori bora arl ?

Opublikowano

masz zdrowy motor a wynik fanfastyczny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ori bora arl ?

Tak orginał.

Opublikowano

łłłooo :shocked: nieźle! Gratuluje wyniku :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie, zobaczymy jak będzie ze spalaniem, ale to już niedługo przetestuję jak śmignę trasę na święta.

Opublikowano

Dzięki Panowie, zobaczymy jak będzie ze spalaniem, ale to już niedługo przetestuję jak śmignę trasę na święta.

a co ma byc ze spalaniem :mysli: :mysli: :mysli:
Opublikowano
  • Autor

Przy mojej nodze, spodziewam się że lekko wzrośnie, na pewno nie dramatycznie.

Opublikowano

Przy mojej nodze, spodziewam się że lekko wzrośnie, na pewno nie dramatycznie.

ja to nie rozkminiam czy spalanie mi wrosnie 1l czy spadnie.
Opublikowano
  • Autor

Ja teoretycznie też nie, bardziej ciekawość.

Opublikowano

Ja teoretycznie też nie, bardziej ciekawość.

no to pewnie za pol roku takie cos spr na wielu km, a nie po pokonaniu jednej trasy i to jeszcze w zime. :good:
Opublikowano
  • Autor

Trasa w dwie strony to trochę ponad 1000km, więc już coś będę wiedział :>

Opublikowano

Fajnie Fajnie

A powiedz mi kolego ile u nich kosztuje program z hamownią? i czy hamują 4x4 bo jak kupie sobie teraz auto to będę u nich "poprawiał"

Opublikowano
  • Autor

Fajnie Fajnie

A powiedz mi kolego ile u nich kosztuje program z hamownią? i czy hamują 4x4 bo jak kupie sobie teraz auto to będę u nich "poprawiał"

Jeśli chodzi o grupowe to ceny wyglądały tak(nie wiem, czy się w najbliższym czasie nie zmienią):

1) 1,9tdi EDC 15 VP(na pompie) - cena 700zł

2) 1,9tdi EDC15+ PD - cena 800zł

3) 1,9tdi EDC16 -900zł

4) 2,0TDI EDC 16 -950zł

5) 2,0TDI PPD Siemens -1100zł

5) 3,0tdi EDC16 - 1200zł

6) najnowsze sterowniki EDC 17- od 1500zł do 1900zł w zależności od typu sterownika i auta

7) 1,8T-1200zł

8) 2,0tfsi-1400zł

Tak robią 4x4, na stronie zresztą można zobaczyć jak to wygląda: http://www.ecuproject.pl/

Opublikowano

Kiedyś robił nich mój koleś A3 i miałem wrażenie że go naciągają... Ale to było jeszcze za czasów Dynosofta.

Faktycznie że ja na stronę nie zajrzałem...

I jest znajomego E46 :P 300konna w dieslu :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.